Parta hic (1976) odpad!

Odporný, jaxe musel Bocan shrbit ,aby mohl veřejně režírovat. Typickej obrázek dopadů cenzury na talentované filmaře te doby.Stačí vidět Pastak a pak tohle.Neuvěřitelné.

Hledá se Dory (2016)

Animace k zbláznění úžasná, ale přijde mi,ze se Pixar definitivně preorientoval na dětské publikum.Jestli Incredibles 2 a Toy Story 4 zabrednou do stejný ryze sentimentální a dětinsky polozeny nudy,bude pro me studio a jeho tvorba znamenat konec. Nikdy bych neřekl ,ze je to možný po peckach jako jsou všechny jejich snímky od Toy Story az po Toy Story 3.15 let dokonalý zabavy, která boří pojem generace je zřejmě nenávratně pryč.Inu stále zbývá inteligentní zábava pro děti. To jako jo.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Žádná velkolepá bomba v hlavě se nekonala.Garfield me upřímně nebaví a příběh ani hudba nepřináší velkej progres.Čtyři hvězdy za zvuk.

Svět mafie (1999) (seriál)

Doporučuji všem, kterým toto neprobadane téma imponuje.Seriály tohoto typu osvetly a upřesní nemálo informací zmíněné v gangsterskych filmech či seriálech. Kdo má tyto filmy v oblibě, může se spoustu dozvědět a doplnit.

Největší esa mafie (2012) (seriál)

Každý díl nabírá na zajímavosti úměrně interesantnosti zmíněné postavy a věhlasu jejího jména.

Deset přikázání mafie (2008) (TV film)

Jako dobrý, ale v pořadu figuruje až moc nesrovnalostí.Odvracena tvář Itálie je rozhodně lepší, jmenovitejsi a obsahuje dobové záběry, fotografie a reportáže o atentátech apod.

Podivné dědictví (1972)

Hilla (a Spencera ) jsem zbožňoval jako děcko. Ostatně bez rozdílu vůči ostatním z 90procent populace.Znal jsem nazpaměť filmy ,hlášky a mnohdy i choreografie neunikla před zkousenim u zrcadla.Tato perlička ovšem nebyla zaznamenána .Nikdy.Film jsem poprvé míjel v žebříčku,když jsem se zaregistroval zde a blíže jsem se o něj nezajímal. Abych pořád nemlel, chci říct podstatne.Nemalá část uživatelů hodnotí filmy dětského srdce (a duo Spencer - Hill jsou toho nejprikladnejsim prikladem) buď po paměti nebo mu strihnou pětku z nějaký sentimentální potřeby či nutnosti.Vy,kteří jste jako většina v dětství tyto pány a jejich sarady milovali a unikl vám nějaký z těch lepších kousků od výše zmiňovaných ,dejte si jako já zadostiucinenou projekci po X letech a pak hodnotte.Ty pocity ,které vás neminou .Ten úžasný pocit z opětovného dětství...Je to nepopsatelné, ale kdybych napsal,ze stroj času existuje,pochybuju,ze bych někomu tuto myslenku objasnil.Nádhera!!!

Severozápad (2013)

Tento způsob epileptickýho filmování, jakým jsou natočený právě Nordvest,trilogie Pusher nebo norské Uno, může bejt pro spousty lidí otravnej ,ale do konceptu ,,příběhu z ulice'' se nehodí okázalý jízdy kamer ála Scorsese nebo Ritchieovský metamfetamstřihy 200 šmiků za minutu!!!Ruční kamera, teplákovka a neokoukanej kupidovskej KSICHT ti právě v takovým příběhu přiblíží smrad každýho hovna ,at už je na chodníku ,v kalhotách nebo leze v jednom kuse někomu z huby!!!........tvl až po letech jsem si všiml, že se tam mihne Slavko Labovic (Radovan)

Highlander (1992) (seriál)

Ještě na ZS jsem na to čuměl. Uz tenkrát mi to přišlo pitomý. Vytrhl jsem dva díly z kontextu série a vzpomínky nelhaly. 😪