Ulice Cloverfield 10 (2016)

4 hvězdy dávám hlavně proto, jak moc mě tenhle film překvapil. Z trailerů vůbec nevyzníval celý podtext filmu (což asi ani neměl ) a já, neznalá filmového bratránka v podobě Cloverfield, jsem tak naprosto nebyla připravená na to co uvidím. Ve větší části filmu se střídá letargie a pocit bezmocnosti nad tím co se děje venku s podezíráním a psycho hrádkami. Je na nás, stejně jako na hlavní hrdince, abychom se rozhodli jestli je ten otylý úchl skutečně jen úchyl se slabostí dělat z cizích holek svoje dcery nebo je to úchyl, co mohl mít klidně v něčem pravdu. Většina filmu se táhne v psycho thrillerovém tempu, ale posledních deset minut je scifi/hororových, tak moc, že chci pokračování. Viděla bych to na trilogii.

Sledování (1993)

Podle mě o něco lepší než jednička. Vtipy byly zábavnější, prostředí hezčí a postavy sympatičtější

Fish Tank (2009)

Nemůžu si pomoct, ale postava protivné puberťačky mi prostě nepřirostla k srdci, nedokážu se s ní sžít, protože nechápu její činy. Celý film se tak nějak pomalu táhl, takže jediné co stojí vůbec za zmínku je skvělý Michael Fassbender.

Mapy ke hvězdám (2014)

K tomuto filmu se vracím asi půl roku po prvním shlédnutí, protože z nějakého zvláštního důvodu ve mě zanechal velmi silný dojem, který stále přetrvává.

Dinosaurus (2000)

Navzdory zdejším komentářům, mě tento film jako dítě hodně bavil, vždycky jsem ho strašně prožívala a přišel mi strašně smutný. Právě proto, nehledíc na samotnou kvalitu příběhu, dávám 5 hvězdiček. Ať vážení kritici prominou.

Padesátka (2015)

Opravdu o hodně lepší než komedie posledních tří let (10 pravidel, vybíjená, hodinový manžel, andílek na nervy, modelky sro...a mohla bych pokračovat). Neuvěřitelně mě to bavilo, od začátku až do úplnýho konce.

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

První čtvrthodinka mě úplně míjela, ale první návštěvou otce v bytě se to zlomilo. Od té chvíle jsem se upřímně řezala. Ale v mezích.

Dobrá čarodějka (2015) (seriál)

Jako neviděla jsem filmy, tak jsem předpokládala, že podle názvu tam opravdu bude nějaká magie. Pletla jsem se. A taky mě nehorázně irituje Grace, malá dokonalá holčička.

Trable o Vánocích (2015)

Navzdory průměrnému hodnocení jsem se skvěle bavila, takže ty čtyři hvězdy můžu udělit s čistým svědomím.

K-9 and Company: A Girl's Best Friend (1981) (TV film)

Něco tak moc osmdesátkového jsem už dlouho neviděla. Ale překvapivě mě to docela bavilo, byl to závan časů minulých.