Válka zítřka (2021)

I přesto, že mám poměrně veliké výhrady k tomu, jak tam ten čas vlastně funguje, tak reference na den nezávislosti byla výtečná a sakra na místě.

The Outpost (2018) (seriál)

Mně nevadí, že je to béčkovej seriál, co mě ale opravdu deptá je, že většina postav je napsána jako totální kret*ni. Ve třetí sérii jsem si myslela, že kr*vku Gwynn už nezvládnu a musela jsem si dát půl roční pauzu. Je to regulérně nejhůře napsaná postava v dějinách televize.

Válka světů - Epizoda 7 (2021) (epizoda)

Tak jo. Oficiálně jsem zmatená. Hrátky s časem bych ještě chápala, ale motivy postav?

Temné léto (2019) (seriál)

Některý scény jsou solidně na tři až čtyři hvězdy, ale já je dát fakt nemůžu. Postavy jsou tak dementní, že nechápu proč jsou ještě na světě (ve druhé sérii ještě o trochu víc). Některý jejich rozhodnutí si nejde vyložit jinak, než že chtějí zhebnout a to mě fakt rozčiluje. Tyhle ty "fuck-upy" se projevují nejvíc u hlavní hrdinky, která je už tak nesnesitelná (a to mám Jaime King jinak moc ráda.. ani jsem netušila, že umí hrát takovou zabedněnku).

Jaderná havárie: Den první (2008) (TV film)

Já ani tak nejsem nasraná za to Rakouský pokrytectví (protestujeme, odebíráme, točíme sr*nce), ale spíš za to, že nám ukázali velký prd.

Ragnarök – Konec světa (2020) (seriál)

Tento seriál je tak trochu béčkovej, přesto bych ho ale nazvala poměrně skvělým. Oproti takovýmu marvelu je to opravdu osvěžující.

Armáda mrtvých (2021)

Solidní jednohubka se skvělou hudbou, ale s tragickým nedostatkem humoru.

Skrytá identita (2006)

Mám dojem, že jsem ve svých dvaadvaceti letech dávno zmeškala klasiku, kterou jsem měla dávno znát. Možná ale přišla ve správný čas. Je to totiž neskutečně atmosferický a irským soundrackem vytuněný film, který se mě jen tak nepustí. A zásluhu na tom má nejen ten nervy drásající konec.

Riverdale - Kapitola 85: Ničitel (2021) (epizoda)

Tak jo, ze začátku série to vypadalo nadějně. Jenže to by Cheryl nemohla být ještě otravnější krá*a, než v předchozích sériích (ne, já se fakt omlouvám, ale netuším co na té uvřeštěné, nevychované paviánce ostatní vidí) a ostatní by nemohli být ještě větší zoufalci. Já vím, je to drsný hodnocení, ale uvědomila jsem si, že už mě to ani nebaví, naopak mě riverdale spíš vytáčí. Je to pořád dokolečka a dokola.

Národ upírů (2012)

Někdo to tu přirovnával k district 9 a já nemůžu souhlasit. Mně se totiž district 9, na rozdíl od většiny diváků, nelíbil. Ale tohle se mi líbilo. Asi jsem divná. Plavu proti proudu. Souhlasím, že triky a kostýmy byly na úrovni filmové školky, přišlo mi ale, že příběh neměl hluchá místa, zkrátka, nenudila jsem se. A taky mám ráda Pottse a postavy mě bavily.