Po zániku Země (2013)

Když jsem četla komentáře a hodnocení, nechtělo se mi na film chodit. Jenže v kině se vše změnilo. Ano, nějaké scény nebyly zrovna světové, ale koukatelné to bylo. Sice nechali Willa Smithe skoro celý film sedět nebo ležet, ale i tak to je docela povedený film se skvělými efekty a herci. Trochu mi i vrtá hlavou proč se to jmenuje "Po zániku země", když to ani nedává smysl.

Plivu na váš hrob (2010)

Skvělý film! Dobrá pomsta dívky, kterou místní burani hnusně znásilnili. Celý film se mi líbil. Akorát zase nechápu, jak mladá holka může jít sama do odlehlé chaty, kde okolo nikdo není. No ale to by pak bylo o ničem ;).

The Dead (2010)

Chvílemi zdlouhavé, třeba když jedou autem nebo jdou pěšky, ale pořád zajímavé. Film se mi líbil. Dobrý nápad s nákazou v Africe, kde zombie Afričani jsou všude a udělají vše, aby zakousli dalšího nenakaženého.

Alyce Kills (2011)

Alyce je zajímavý film, který je od scény, kdy kamarádku schodí ze střechy je vlastně o ničem - tedy jenom o drogách. Pak asi v posledních patnácti minutách se to rozjede hodně divným způsobem, kde prostě všechny zabije fakt hnusným způsobem. Ale jinak je to koukatelné.

Skrytý (2009)

Neuvěřitelně nudný film s velkou dávkou lekaček. Hodněkrát jsem se lekla, ale většina byla předvídatelná. Zamotaný děj a prostě mi tento film připadal divný a herci také. Takže jenom za jednu hvězdu.

Žena v černém (2012)

Prostředí je pěkné a dobře udělané. Ale scény v domě, které měly být strašidelné mi vůbec strašidelné nepřipadaly. Spíš byly zdlouhavé a plné lekaček. Potom mě moc nepřesvědčil Radcliffe, při scénách, kdy jsem se měla bát za něj, kdy jsem prostě měla mít pocit, že jsem v jeho kůži. Ale jinak dobrý film s překvapivým koncem.

Top Gear USA (2010) (pořad) odpad!

Strašná americká kopie originálního britského Top Gearu. Moderátoři jsou strašní, snaží se být zábavní, vůbec jim to ale nejde a nikdy nepůjde.

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Zajímavý pořad plný držkopádů a dobře vymyšlených disciplín. Nikdy jsem ale neviděla díl, kdy nějaký soutěžící vyhrál a porazil "Smaragdovou gardu".

Prostřeno! (2010) (pořad)

Prostřeno je zajímavá kuchařská show, na kterou se ráda dívám. Co mě ale nejvíc štve, jak se pořád všichni opakují při hádání bydlení hostitele: "Myslím si, že byt bude mít moderně zařízený..." a takhle pořád do kola. Jistě že VIP Prostřeno je lepší, než normální, jsou zajímavější se známými osobnostmi, které jak se dozvídáme, umí celkem slušně vařit.

Já, robot (2004)

Na tento film jsem se chtěla podívat už dávno, ale konečně teď jsem se odhodlala. A nelituji toho. Opravdu moc se mi líbil, je pěkně udělaný moc se mi líbilo Smithovo auto. Nějaké ty trapné a ohrané hlášky se tam objevily, ale to vůbec nevadilo, protože to přebyl dobrý děj a zápletka.