Převtělení (2005) odpad!

Neuvěřitelně zdlouhavé, nudné no prostě hrůza. Nějaké scény byly lehce předvídatelné, herci taky nic moc a děj no jak už tu uvádí uživatelka pode mnou, mělo to dobrý nápad, ale ještě to umět zrealizovat. Jedna scéna, která mi přišla docela dobrá, byla jen ze začátku s kamioňákem, který přejel muže a v lese se objevili ty obličeje. Jinak to bylo celé nuda a nuda a nuda.

REC (2007)

Achjo asi se tu budu opakovat, ale horory, které jsou natočené tak jako když ho natáčí někdo jiný mi moc nesedí. Jinak by to byl dobrý horor, ale tímto mi to zkazilo požitek a prostě nemám ráda takhle natočené filmy. Kvůli tomu dávám tři hvězdy.

Navždy spolu (2012)

Při dívání se na tento film se člověku chce brečet ne jen jednou ;). Je to pěkný film, bez přehnaných srdce rvoucích a dojemných proslovů, bylo to tak akorát. Jinak Tatum předvedl zase skvostný výkon, hrál milujícího Lea skvěle a opravdu mě přesvědčil, že Paige miloval. Hlavně jsem byla zvědavá na konec, se kterým jsem spokojená. Celkové tedy pět hvězd.

Xena (1995) (seriál)

Náhodou mě se Xena líbí. Je to zajímaví kousek, ano sice někdy je to přehnané, ale dívá se na ní dobře. Dobré kaskadérské kousky a zajímavé boje, při nichž Xena využije čehokoli, jen aby porazila protivníka. Takže má ode mě čtyři hvězdy, protože je to prostě Xena.

Futurama (1999) (seriál)

Miluju Benderovi hlášky, Fryovu tupost, Hermesovu mluvu, Zoidberga který pořád něco jí, Leelino stálé odmítání Frye, Amynu lásku s Kifem a profesorovi vynálezy. Prostě tenhle seriál zbožňuju.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Typická americká rodina. Homerovi hlášky jsou velmi vtipné a hlavně nezapomenutelné. Nové série jsou sice slabší, ale pořád se nějakým vtipům zasměji.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První, druhou i třetí řadu jsem úplně hltala. Michael Scofield je charizmatický a chytrý a dobře se na něj dívá. Skvěle udělaný plán vězení vytetovaný na těle je výborný nápad, stejně tak i samotný útěk. Víc mě zamrzela čtvrtá řada, která vlastně o útěku není. Tu bych radši vypustila a žila v domění s tím, že Útěk z vězení má tři povedené a suprové série.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Skvělé vtipy výborní herci, ale někdy se Sheldon chová až příliš "jinak", ale i tak se mi seriál moc líbí a proto si nenechám ujít jediný díl. Proto dávám pět hvězd.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

První série byla vskutku vynikající, protože mě zaujal originální nápad a také jejich superschopnosti. Druhá série byla taky víceméně dobrá, byl tu pořád vtipný Nathan. Ale třetí série? Zatím jsem viděla pouze dva díly, ale po tom, co se v seriálu objevil Rudy, který mi leze na nervy, se kvalita opravdu táhne dolů. I tak ale dávám pět hvězd, hlavně za první dvě série.

Hory mají oči 2 (2007)

Začátek vypadal slibně, ale později se z toho stal divný film. Sice nechybí hromada vnitřností a rozmlácených hlav, ale jinak je to nuda. První díl byl rozhodně lepší, než tahle blbost.