Dexter (2006) (seriál)

Dexter je výborný seriál a jeho velkým plus je, že jak sérií přibývá, tak jeho hodnota stoupá a stoupá, což je u seriálů velmi výjimečné. Má skvělý děj, který je jedinečný. Výběr herců je taky dobrý, hlavně M. C. Hall, který hraje Dextera opravdu senzačně. Podle mého názoru je nejlepší pátá série, kde je děj opravdu dobře vymyšlený.

Wyattovy párky (2008)

Hvězdičku jsem dala jenom kvůli tomu, že tam hraje Zachary Levi. Jinak je to propadák s nevtipnými vtipy a trapným příběhem.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Tenhle seriál je totálně BOŽÍ! Vtipný seroš se skvělými postavami a příběhem, který svádí zhlédnout seriál po sériích, hlavně kvůli legendárnímu Barneymu.

Vítejte doma! (2003) (pořad)

První řady byly dobré a bavilo mě se na ně dívat. Po dalších a dalších dílech mě to přestalo bavit protože to bylo pořád to samé - rodina poslaná na žůžo dovču, dům zázračně postaven za týden a takhle pořád dokola. Některé jejich výtvory třeba pokoje nebo garáž proměněná v basketbalové hřiště byly opravdu skvělé, ale tohle vše po čase omrzí.

Dům tisíce mrtvol (2003) odpad!

Hned po zapnutí jsem měla chuť to vypnout, ale zkusila jsem to dokoukat. Už od začátku je to nudný a děsný film, který nemá cenu komentovat více jak dvěmi větami.

Na vlásku (2010)

I když filmy s písničkami moc nemusím, tenhle se mi líbil. Pěkné písničky zpívané dobrými herci, hlavně Zachary Levi, který má příjemný hlas a dobře zpívá. Pobavila jsem se, dobrý příběh a hlavně ten skvělý dabing u mě má jasných pět hvězd.

Chuck (2007) (seriál)

Chuck je skvělý seriál, který mě zaujal hned prvním dílem. Myslím si, že měl skončit 4. sérií, protože úplný konec celého seriálu je ten nejhorší, jaký tvůrci mohli udělat. Otevřený konec je u tohoto seriálu tou největší chybou, dokonce i větší, než když Morgan dostal Intersect. Ale i tak to je můj nejoblíbenější seriál, protože má v sobě romantiku, akci a komedii zároveň. I když se mi nelíbil úplný konec musím Chuckovi dát pět hvězd.

Temné stíny (2012)

Jako vždy můžeme vidět výborný herecký výkon Johnnyho Deppa. Příběh skvělý, ale jsou tam i scény, které jsou zbytečné a přehnané. Proto ubírám jednu hvězdu, jinak dobrý film se skvělím obsazením, který stojí za to vidět.