Robot Chicken: Star Wars Episode II (2008) (TV film)

" Tohle ale není můj kufr, tenhle má pruhy a můj je bez pruhů. To je snad nějakej vtip ? To tady budu srdět tejden v jedom hábitu ? " ~~~ " Dobrý křeslo. Super na záda z výhledem na nekonečnou temnotu. Děláš si prdel ? Sem přímo pd větrákem a křeslo je přišroubovaný k podlaze ? " Další parodie na SW .... až mi tekly slzy.

Robot Chicken (2005) (seriál)

Nevidel jsem sice všechny díly, a u některých mi nebylo jasný co přesně parodují, ale nasmál sem se tak moc že mě bolelo břicho.

Obecná škola (1991)

Když čtu komentáře k tomudle veledílu, tak si musím připomenout pohádku " Šíleně smutná princezna " : " Tomu se, milá dcero, musíš smát, to je klasika ........"

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994) odpad!

Tento film, jsem opravdu odkládal mnoho let. Nemám rád mafiánské filmy a nemám rád povídkovské styly vyprávění. Další ( jeden z nejlepších filmů ) z řady uměleckých hodnot, které jdou kolem mě hodně velkým obloukem. Mohl bych tady hodit pár " kultovních " hlášek a frajersky hodit plnej kotel, ale neudělám to. Celý film jsem uvažoval nad tím, v čem přesně je ta kultovnost, ke které se tu lidi odvolávají. Já viděl hloupý film. 2,5 hodiny velmi silné dávky nudilínu a zbytečnínu, zalité krabičákem z tržnice.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Nechápu zdejší rozjařenost z tohoto filmu. Viděl jsem jen normální příběh z basy, který byl sice o něco lepší než ty ostatní, ale jinak ničím vyjímečným abych tomu dával nálepku nejlepší film na světě. Řekněme že bych mohl dát 4 bodíky, protože by mě mohl strhnou na svou stranu početný houf hodnotitelů, ale budu se držet svého osvědčeného rozhodování a dám za 3. Nebýt Freemana a Robbinse, dám ještě o jednu míň.

Saltová (2010)

Dám 3. Nebylo to zas tak odpudivé, jak tady mnozí píší.

Gomez a Tavaréz (2003)

Mix Mizerů a Prohnilých. Slušná akce a dobrá zábava. Tam kde Tavarez " bere " jen drobný, tam Gomez " bere " milony. Pohodová akční komedie, které Frantíci prostě umí dobře podat i prodat.

Maska zrcadla (2005)

Vůbec se mi nepodařilo pochopit o čem to bylo. Grafika úvudních titulků byla pěkná, ale pak to šlo celé nějak do kopru. Fantasy můžu ve velkých dávkách, ale tohle bylo tak moc přefantazírované, že jsem to nepobíral. Ta 1 je za těch pár pasáží, které byly krásně vizuálně udělané.

Vynálezy, které otřásly světem (2011) (seriál)

Dost se to plete z jinými podobnými seriály ( hlavně v tom, že se ty seriály dost často jmenují na každé TV jinak , i když jsou stejné ) ale jinak se jedná o další výborný pohled na to, jak jsou lidé chytří a vynalézaví. Škoda jen, že je seriál tak krátký. Viděl jsem jen 7 dílů ( ty další 3 nějak nemůžu chytit, nebo jich je jen 7 a poisek se plete )

U Haliny v kuchyni (2014) (pořad) odpad!

Nic než trapný pokus o další kuchařskou podívanou, kterých je poslední dobou už tolik, že začínám pomalu nenávidět i ty, které mám v oblibě.