Záchrana Ronalda Reagana (2006) (TV film)

" Dramatické rozhovory, archivní záběry a působivé rekonstrukce vám ukážou, jak málo chybělo k tomu, aby Amerika ztratila prezidenta Ronalda Reagana při pokusu o atentát v roce 1981.(oficiální text distributora)" :::: Dokument nebyl úplně špatný. Bohužel jen Amerikánci, jsou schopní natáhnout zajímavou dokurekonstrukci na předlouhých 90 minut a kousek ( bylo tam dost reklam a tady není uveden čas ) Celá lapálie z hledáním vystřelené kulky v presidentově těle, mi spíše připomínl grotesku z nemocničního prostředí. 1: Když přivezly Regana do nemocnice, motalo se kolem něj toliklidí, že se divím že ho vůbec dostaly na nějakou ošetřovnu. 2 : Pak se u něj vystřídalo asi 5 doktorů, kteří si ověřovaly poznatky všech předchozích vyšetření a všech předchozích doktorů a sester, což působilo spíše jako by všichni chtěly naznačit, že ani jeden z předchůdců nemá dost odborných zkušeností na to udělat jednoznačný závěr 3 : kulku v jeho těle se podařilo odhalit až 35 ( !!! ) minut pojeho příjezdu du nemocnice. Do té doby se jen kolem něj hromadily doktoři kteří u pořád sledovaly tlak a tep. Nikoho za celou dobu nenapadlo ho jednoduše otočit a zjistit jestli není raněný ( hlavně v momentě kdy se na něj střílelo !!!!!! ) Před ošetřovnou a v ní, stálo asi 50 lidí ( což považuju za největší chybu tajných služeb ) :: Dokument je vyprávěn dost špatným způsobem, kdy se jedna situace v reálu trvající cca 30 minut, neskutečně natáhla na hodinu a něco. Samotný průběh operace, byl taky dost amatérský, když doktor nemohl najít kulku asi 2 hodiny ( 2 HODINY ! ) Celé to bylo sice zajímavé, protože jsem tohle třeba vůbec nevěděl ( jako ten fakt že byl postřelen ) ale vyprávěno tak strašně nezáživně, jak jen to umí podat v USA. Co se mi líbilo, tak bylo to, že president těsně před operací ještě žertoval a ptal se doktorů jestli jsou republikáni. Celkem frajer, na to že ztratil přes litr a půl krve a umíral na vnitřní krvácení. Dokument ja tak na 3 slabší hvězdy.

Rady ptáka Loskutáka (2001) (pořad) odpad!

Tahle poradenská šou, se noří do bahna tím víc, čím víc přiblbel a netáhel tam vystupuje. Dříve se na to sem tam dalo podívat, ale co se stoho stala obrovitánská reklamní tlučhubárna, se na to už dívat nedá ani když to jede jako kulisa při jakékoliv činnosti.

Sabotáž (2014)

Hrají : Tutanchámon, Bohdalová po plastice ( tak asexuální ženskou aby jeden pohledal ), kozlík Šikula, Shaggy, Ruud Gullit, Rampa McKvák, Kulík, Bdulík a Bubík v rolích speciálního teamu. Policii tady zastupuje Sher a Kocour Mikeš. Všichni dohromady potom mluví asi takovým způsobem že za každým druhým slovem řeknou fuck a za každým pátým, shit. Tutanchámon, se konečně nevyskytuje v rolích kdy rozkazy jen příjmá ale už mu někdo dal roli kde ty rozkazy může i udílet. Od dob Komanda, ale bohužel naše malá kulička oběhla Sluníčko tolikrát že to nejde ani spočítat, a na Árným, je to sakra znát.

Extraterrestrial (2014) odpad!

Tak to teda byl kurva vole film jak kráva. Vole vždyť von tu holku přece do piče miloval né, tak vole kurva vo co de ? Ty vole doprdele kurva Já ji fakt vole miluju. Kurva vole tak jí to běž dopdele kurva říct . ::: Rozhodla minuta 27, a musel jsem to vypnout.

Vrásky z lásky (2012)

Se sklerózou ke světlím zítřkům, aneb důchodcům tu lásku prostě prejme.

O sexu (2008)

Loleq7 mi to doslova vyfoukl z huby. Nemám problém s čímkoliv " naučným " ale musí to mít aspoň trochu normálnosti a ne to prezentovat opravdu jak pro retardy ( a Liška to tím debilbingem totálně pohřbil )

Jak ukrást Venuši (1966)

Roztomilá lupičská komedie, z krásnou Audry Hepbern. Tady u takových filmů se prostě pozná stará dobrá filmařská škola.

Sám doma 3 (1997) odpad!

Už ty první filmy stály za starou belu. Tohle je totální pakárna, u které jsem nestačil kroutit hlavou.