Hoří, má panenko (1967) odpad!

Humor v tomto filmu, je určen někomu jinému než jsem Já. Nudná sonda do života obyvatel jednoho vidlákova ( a Já i když jsem též vidlák každým atomem svého těla, jsem mu prostě nerozuměl ) Na to, kolik se okolo tohoto díla namluvilo, jsem byl hodně zklamaný. Přamýšlel jsem o jedné hvězdě za určitou realistickou formu buranství, ale nakonec jsem dospěl k názoru že mě právě ta forma dost uráží ( jako burana ) takže odpad.

Mutant X (2001) (seriál)

Kdysi v šerém dávnověku, na úsvitu ještě horších seriálů, jsem si myslel že větší hovadina se už oběvit nemůže. Bylo by potřeba se za to dodatečně omluvit a jako omluvu dát 1 hvězdu ( spíše jako odškodné )

Experti (2013) (seriál) odpad!

Stačilo vidět jeden díl. Pak asi 2 minuty z nějakého dalšího, abych měl jasno. Todle je tak mimo veškerých tabulek imbecility, že se divím i umístění v nějakém žebříčku nejhoršího čehokoliv.

TGM: Talkshow Geni a Míši (2014) (pořad) odpad!

Tohle je oravdu hrůza všech hrůz. Mám rád partičku, ale tohle je kanální hnus, který doufám co nejdřív z TV zmizí ( jako ty ostatní pokusy těchle dvou rádoby vtipných idiotů )

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Pokračování putování malého Hobitka, který je ale v ději a příběhu tak málo, že kdyby změnily název, tak málo kdo pozná že je to natočený podle Johna Ronalda Reuela Tolkiena. Uděluji slušné a respektu hodné 3 hvězdy, ale je to už prostě moc dlouhý ( víc to rozvedu v komentáři k BITVĚ PĚTI ARMÁD )

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

To, co tady Jackson roztahal na 3 hodiny, je hodně velká katastrofa. Dám 3 hvězdy, protože mám jak Pána prstenů, tak i Hobita moc rád, a můžu děkovat tomu že to do ruk nevzal někdo kdo by to pohnojil ještě víc. ( víc se rozepíšu v komentáři k BITVĚ PĚTI ARMÁD )

Exkluziv! (2013) (pořad) odpad!

Tak tohle jsem právě viděl poprvé a dufám že naposled.

Robot Chicken: Star Wars (2007) (TV film)

SW parodie. I když SW moc nemusím, tak u tohodle jsem prostě hýkal smíchy.

Robot Chicken: Star Wars Episode II (2008) (TV film)

" Tohle ale není můj kufr, tenhle má pruhy a můj je bez pruhů. To je snad nějakej vtip ? To tady budu srdět tejden v jedom hábitu ? " ~~~ " Dobrý křeslo. Super na záda z výhledem na nekonečnou temnotu. Děláš si prdel ? Sem přímo pd větrákem a křeslo je přišroubovaný k podlaze ? " Další parodie na SW .... až mi tekly slzy.