Deníček moderního fotra (2021)

Ale jo, ale knížka byla o dost jiná a vtipnější. Mádl s Rambou to dost zachraňují.

Ochránce - Tichá dohoda (2021) (epizoda)

Kvalita tohohle seriálu mi bude opravdu chybět, byl to klenot za posledních mnoho let a finále to více než potvrdilo. Neuvěřitelné výkony Vaculíka, Duškové, Langmajera, Vlasákové. Jen bych prosil nepokračovat za každou cenu ...

Ubal a zmiz (2021)

Tak tohle je hodně slabé. Ani vážné, ani moc vtipné, bezduché, tak nějak to v člověku vůbec nic nezanechá. Ani čeští herci to nezachránili, bída. Ještě Hofmann celkem ušel.

Matky (2021)

50% zaokrouhleno dolů. Pár vtipných momentů se najde, ale více trapných, dějově i herecky tak na půlce cesty... Nenadchne, vyloženě neurazí.

Ochránce - Hidžáb (2021) (epizoda)

Zatím nejslabší díl celé série. Nejen tématem, ale i provedením. Zde zastávám radikálnější názor, že pokud tu chce někdo žít, měl by se přizpůsobit on zde a ne my jemu.

Dětská odpovědnost (2019) (TV film)

Vynikající hlavní role, zde vůbec neuvedeného Billyho Barratta. Takhle vypadá talent! Výborný film, který si na nic nehraje, předkládá holá fakta a to velmi poutavým způsobem.

Zámek a klíč - Série 2 (2021) (série)

Velmi povedená druhá série. Byť nevím proč pro mě jsou první série téměř vždy nejlepší, nejkouzelnější a pak už to není takové. Nebo je, ale ten první nápad, to první objevování klíčů a totálního neznáma, tomu se to těžko vyrovnává. Ale jinak naprosto výborné, Joe Hill se rozhodně potatil, Stephen King se opravdu stydět nemusí, do budoucna má velmi dobrého nástupce. Mě sedí možná i v lecčems víc. Škoda jen toho povinného Netflixového multi kulti. Nemuselo by to snad být vždy ...