Policajti z Rena (2007)

Přeplácané trapnými "vtipy", erotikou a zbytečnými dialogy. Trapné až na půdu. Hvězda za Dannyho DeVita.

Já, padouch 2 (2013)

Není mimoň jako mimoň. Jedni jsou žlutí, druzí fialoví. Každopádně srandu zažijete s tou i tou odrůdou. Agnes už ví, co dělá Grua chlapem, z Edith je ninja a Margo zjistila, že Antonio rozhodně není ten pravý. Jojo, rychle nám ty holky dospěly. Řekněme si však upřímně, že nejvíc na prdel tomu dal pan Velezadek. Boží podívaná, která i toho nejdospělejšího dospěláka vrátí zpátky do dětství, aby se zasmál nad opravdovými blbostmi. Film k zulíbání!

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Tak dlouho mi trvalo, než jsem se dokopala k tomu, abych na tenhle snímek koukla. Jo, možná je nejlepší na celé ČSFD, ale znáte to, nesuď film podle hodnocení. Nicméně, stalo se. Usedla jsem do svého pohodlného křesla, nalila si jemně perlivou minerálku, zakousla chips a tento rituál míním opakovat každý měsíc nejméně do své smrti. I když na "toho dlouhána se stříbrnou lžičkou v prdeli", dle slov Redových, koukám po milionté, vždy je tam nějaký moment, u kterého si řeknu "Ale vždyť to tam přece nebylo!". Geniální, naprosto geniální.

Nuda v Brně (2003)

Takovou kravinu jsem jak tě živ neviděla. Ale byla to tak vtipná kravina, že se mi to nemohlo nelíbit! Prostě pecka. Jan Budař tomu dal ten správný říz. V každé jeho "blbečkovské" roli je, jak my puberťáci říkáme, naprosto k sežrání :) Super film.

Žena v černém (2012)

Nevím, jak vy, ale nějak jsem si nemohla zvyknout, že Radcliffe už vyrostl z Harryho. Takže pro mě byl tento film ze začátku poněkud zvláští, když se najednou Harry proměnil v taťku - právníka. Musím ale říct, že jsem vyloženě ráda, že tu roli hrál zrovna on, možná i proto to pro mě nebylo v těch nejděsivějších okamžicích tak nejděsivější, na druhou stranu jsem se i přesto párkrát schovala pod peřinu. Ženu v černém považuji za hodně povedený horor - ať už po stránce atmosférické, herecké či po stránce provedení - a rozhodně jsem se na tuto záležitost s duchy nepodívala naposled.

Yu-Gi-Oh! Film: Pyramida světla (2004)

Překonala jsem se dokoukala to do konce a UŽ TO VÍCKRÁT NEUDĚLÁM! Nikdy více takovéto filmy. Bylo to o ničem, nemělo to smysl, nějaké boje tam a kartičky, co to jako bylo? Už na začátku to bylo dosti šílené, ale potom... Hvězdule za občasné vtipné hlášky.

Jump street 21 (2012)

Na chvíli se tam nachomýtne největší borec všech dob (čti Johnny Depp), prostřílí ho na cedník a i tak má nejdojemnější proslov celého filmu. Ale jelikož to neměl být doják, ale komedie, musím ocenit bravůrní výkon těch dvou šílenců (čti Channinga a Jonaha). Ten film měl šťávů, říz, šlehu, šmrnc a já nevím jak ještě to vyjádřit, prostě nášup, jak má být! Parádní hlášky, skvělá akce, dobrý nápad, úžasný filmový zážitek.

Dokonalý chlap (2005)

Takn tenhle teda dokonalý rozhodně nebyl. A to mluvím jak o chlapovi, tak o filmu. Je sice pravda, že Hilary Duff se na takové role opravdu hodí, ale to nic nemění na faktu, že jinak to byla nuda k ukousání. Jedna hvězda za Hilary a Bena, druhá za to, že mě uspala až druhá část filmu.

Vévodkyně (2008)

Jediný film po dlouhé době, kdy jsem doufala ve šťastný konec. Totiž, že Georgiana skončí s Charlesem. A ono... No, co dodat k tomuto filmu. Perfektní kostýmy, to se mu nedá upřít. Ačkoli zde vidím komentáře, které poukazují na fakt, že by bylo fajn prohodit roli Keiry s rolí Hayley, mě se to tak líbilo, přecijen dramatické role Keiře jdou docela dobře, tedy dle mého názoru. Co bych ale filmu vytkla je, že jsem občas čekala větší dramatično a dusnější atmosféru. Na druhou stranu bych vypíchla velmi povedenou hudbu a skvělý herecký výkon Ralpha Fiennese a Charlotte Rampling. Ačkoli tento snímek nepatří mezi nejlepší historická díla, za shlédnutí určitě stojí.