Horší než smrt (2010)

TÉMĚŘ dokonalá kopie anglického originálu, jeden rozdíl tam přeci jen byl - humor byl o hodně černější než u anglánů (nejsem rasista). Takže 4 hvězdy, protože nápad žádný, ale komedie jako vyšitá.

Horší než smrt (2007)

Až jednou umřu, doufám, že můj pohřeb bude podobně vtipný.

Vybíjená (2004)

Nemám ráda šťastné konce. Ale toto mělo super šťastný konec! Takže nemám nic proti. Geniální film v hlavní roli s mým nejoblíbenějším sportem. Nejvíc to tam ale stejně zabil úsměv Chucka Norrise.

Cvokař (2009)

Ze začátku to vypadalo, že mě tento film zbaví mého snu stát se cvokařem. Konec mě však utvrdil v tom, že jim doopravdy chci být, protože štěstí rozhodně není jenom pocit.

Tak trochu jiná love story (2007)

Proč odhalovat pravdu, když se ve lži cítíš dobře? U každé "love story" se předpokládá šťastný konec. A i v tomhle je tato love story tak trochu jiná, za což jsem ráda. Víc takových filmů! S nepředvídatelnými okamžiky, skvělými herci, začínajících na konci a končících na začátku.

Temné patro (2008)

Lordi ve filmu? Hm, nic moc. Občas to tu hororovou atmosféru mělo a fakt jsem se bála, je tu i jistý nový nápad a poměrně zajímavý příběh. Na to, že Finsko a horory moc nejdou k sobě je to zdravý průměr.

V zajetí démonů (2013)

Ohraný scénář, předvídatelné lekačky, nic nového pod sluncem. Na druhou stranu, když si uvědomíte, že je to podle skutečné události, jisto jistě vás to večer nenechá spát.

Bouře (2005)

Celý film je o zamýšlení. Jsme ve hře, comixu, realitě? Kdo je ten chlap s divnými zuby? A co ta zrzka? Proč se to všechno vlastně stalo a co to má společného s tou bouří, která přišla a zase odešla? Tvůrci nás obdařili i otevřeným koncem. Pro některé zmatek, pro jiné zcela nepochopitelný snímek, pro další ztráta času... Pro mě zážitek.

8. míle (2002)

Eminem je pán. To, co dokázal je opravdu úctyhodné, jelikož dostat se jako běloch do světa černých je téměř nemožné, natož se v tomto světě dostat na úplný vrchol. Vidět tedy jak se mu to dostalo, je alespoň pro mě, zážitek, který tento film poskytuje. Netušila jsem, že je Em tak dobrý herec, proto před ním smekám. Díky Hansonovi je tento snímek opravdu na úrovni a pro spoustu lidí příjemným překvapením.