Oktapodi (2007)

Správně nas*ané chobotničky, které se od sebe pořád něco/někdo snaží oddělit aneb láska je mocná čarodějka :) kraťoučké, úsměvné a výstižné

Slimtime (2010)

Animace trochu jednodušší. Mohlo se to taky o dost zkrátit, zbytečně moc pomalu se tam producírovaly ty hubené slečny i procedury mohly být nápaditější. Ale je hezké, jak má manžel rád svou ženu takovou jaká je a nevadí mu její nedokonalosti.

Jungle Jail (2007)

A tohle bylo co? Ani jednou jsem se neusmála, přišlo mi to postavené na hlavu, animace mi neseděla. Prostě ne. Akorát to ve zkratce přiblíží, jak to může vypadat v lochu pro někoho, kdo není zrovna Rambo.

Ice Egg (2002)

Naštěstí do Doby ledové upřednostnili veverku před slepicí, ta není tak flexibilní a vtipná. Ale tohle mi přijde trochu málo, trochu dost málo, zdá se mi to odfláknuté a až příliš jednoduché. Tomu se ani nedá říct jednohubka

Únos (2006)

I mimozemšťánci se musí nejdřív naučit jak unášet lidi ;) a tohle bylo fakt srandovní, takovýho mrňouse bych brala doma :) hezká animace, super nápad a k tomu perfektně namíchané songy známé i neznámé.

The Dangers of Fame (2009)

Chvíli jsem myslela, že se mi zasekl zvuk, to ticho i jen na chvíli nebylo příjemné. Sice je fakt, že úspěch si vždycky vybere svou daň, ale z tohohle dílka to jde poznat nějak hodně divně, protože příběh je celý nějak špatně postavený.

Love Recipe (2008)

Nadějný rozjezd, ale nějak bez pointy a vlastně se tam nic neděje. Akorát jsme se dozvěděli, že i velryba může mít sexappeal a že i hubeňour se jí může až přehnaně snažit vyznat lásku. Nic víc, nic míň, ani zábavné to moc nebylo, bohužel.

Hambuster (2010)

Nápadité, oprsklé a dost nechutné. Podle závěrečných titulků soudím, že je to namířeno proti McDonalds a má nás to upozornit, jak nás fastfoody postupem času všechny zchlamstnou jako jednohubky, protože my jim dlabeme z ruky. Tohle by měli poustět před vstupy do takových smažáren a patláren hamburgrů (ne před místy, kde mají pizzu, tu neberu jako fast food :) ) a zaručeně by se kuřecím magnátům s bílými klobouky a všem ostatním 'kačerům Mek-Donaldům' snížily tržby nebo by alespoň byli nuceni zvýšit kvalitu těch jejich sajrajtů, které se nedají jíst moc často pokud nestojíte o žaludeční vředy :)

Carrot Crazy (2011)

Jednoduché, ale vtipné. Zažitá ekonomická pravda, že náklady nemají převýšit výnosy z činnosti, jinak se to nevyplatí, tady moc neplatí :D tady je to spíš o předhánění, kdo dočůrá výš :)

Koncert pro jednoho (2005)

Poučení, pocity i úsměvný nádech ve 4 minutách. Aneb z toho filmečku se dá odvodit několik závěrů - je vidno, že nejen Češi by si dali pro korunu vrtat koleno ... v businessu musí mít člověk ostřejší lokty a umět zaujmout... ale i že v malém človíčkovi se leckdy skrývá spousta síly a dovedností.