Kameňák - Sto milionů (2019) (epizoda) odpad!

Velká gratulace TV Nova. První díl je důkazem o nedostižnosti této tv v žebříčku s názvem "PRODUCENT TOP SRAČEK".

Kapitán Exner (2017) (seriál)

Dlouhý mi na Exnera úplně nesednul, ale dokážu to kousnout. Postava Gabriely se chová snad z nedostatku prostoru jako kráva, postava "Tagvan Sofi" k****t na entou. Hodnocení mé je však vcelku pozitivní a kladné.

Černé vdovy - Epizoda 1 (2019) (epizoda) odpad!

To co fetujou na Primě musí být extra eňoňuňo v množství větším než malém.

Bumblebee (2018)

Ty prachy co stála tahle blbost mohl klidně dostat Donald na tu zeď.

Miss Hanoi (2018)

Ty vole, co to jako je. Hlášky co vyznějí trapně a logika v hajzlu.

Proč nejsem na Facebooku (2014)

Zajímavé to bylo jen ve chvíli, kdy tomu hlavnímu pindíkoj ten vedlejší pindík předložil co všechno se o něm na síti válí i když ještě neudělal na FB ani čárku. Tak že, když to vše našel nějakej jouda, FB to najde určitě také a to je dost strašidelný. Hlavní pindík se to ale zjevně rozhodnul ignorovat a natočit dokument který zřejmě platil Márk z Fejsbůku a měl se spíš jmenovat proč tam být.

Lynč - Vůle boží (2018) (epizoda) odpad!

Třetí díl a končím. Mě to prostě rozum nebere a rád bych poblahopřál celému tvůrčímu štábu k promrd**í prostředků i materiálu.

Ztratili jsme Stalina (2017)

Při sledování jsem si vzpoměl na podobné veledílo Interwiev . To bylo také podobně vtipné, i když musím uznat že toto je určitě lepší.

Equalizer 2 (2018)

Tak jsem s otevřenou hubou sledoval nudu o tom, jak pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí.