• Pohádka

Notting Hill (1999)

Kdyby Julia Roberts nebyla celý film tak strašně na facku, tak bych těch pět hvězd dala.

Svatba mého nejlepšího přítele (1997)

Tenhle film asi nikdy nebudu mít ráda. Největší zážitek je tady pro mě Dermot Mulroney, jehož šíleně strhující charisma mě vždy spolehlivě odzbrojí. Cameron Diaz a její dětinská naivita je tady místy nekoukatelná a zoufalá. Julia Roberts hraje totální blbku, taktéž k uzoufání, která je svým chovaním krajně nesympatická, a to mnohem nesympatičtěší než Diazová. I přesto má člověk pocit, že ho film nutí k "hollywoodskému myšlení", tj. že Robertsová má právo nad svou uhihňanou soupeřkou Diazovou vyhrát. Ale ono ne. Asi mě to mělo překvapit, ale pravdou je, že mi bylo úplně ukradený, kterou si Mulroney vybere. Myslím, že by udělal nejlíp, kdyby si nevybral ani jednu z nich, takovej pěknej chlap má na víc.

O kominickém učni a dceři cukráře (2007) (TV film)

Tahle pohádka je krásná a patří mezi mé oblíbené. Děj zasazený do časů první republiky, vánoční atmosféra a okatý Tomáš, kterého si musí pro jeho pokoru a laskavost zamilovat každý, udělali své.

Maturita (2013)

Upřímně, chvílema jsem si zakrývala oči, jak moc to bylo blbý. Přehnaný a nereálný. Jednu hvězdu dávám za mého oblíbeného Tomáše Maternu, který byl jediným důvodem, proč jsem si tento film pustila.

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Já si prostě nemůžu pomoct, každý díl se tak strašně nasměju, že těch pět hvězd prostě musím dát!

Bezva ženská na krku (2016)

Zábavné a milé od začátku až do konce, vesnické prostředí mi bylo jakožto hrdé vesničance velmi sympatické a nemůžu nezmínit skvělé obsazení - Ondřej Vetchý se svým roztomilým dobráckým kukučem opět nezklamal! Po dlouhé době komedie podle mého gusta :)

Ve stínu (2012)

Atmosféra by se opravdu dala krájet...

Blbec k večeři (2010)

Sice to byla fakt blbost, párkrát mě to ale opravdu rozesmálo.

Cvokař (2009)

...a sjetý Kevin Spacey opět válí na celé čáře. Kdo očekával něco jiného? Já rozhodně ne. :)