• Krátkometrážní

Go On (2012) (seriál)

Seriál sledujem, klasický Matthew. Každá epizóda je zavŕšena "dojímavou" pointou, preto rezko s úsmevom do dňa.

Grave Encounters 2 (2012) odpad!

To si snáď zo mňa robíte prdel. Vlastne, pýtam sa, robíte? S podareným Grave Encounters to nemá nič spoločné, toto jeden z tých výsmechov žánru, ktorý sa raz za čas s námahou niekomu podarí.

Havran (2012)

-„Am I under arrest?“ Wow, ohromné. Až tak, že som tri krát zaspal. Učebnicovo-dokonalý príklad ako sa dá parádny (a né že né) nápad zbabrať na plnej koľaji. Monotónny Cusack bez akejkoľvek intonácie, nevýrazný scenár, nepodarená atmosféra, "poďme robiť z komára somára", nelogika, mám ja vôbec pokračovať?

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Naozaj, unikátny formát! Banda falošných pseudo-spevákov, ktorým bude štvorica porotcov dookola omieľať, akí su dobrí. Auto-tune v semifinálových kolách je televízny prešľap desaťročia. Zainteresovaní vedia o čom hovorím. Svetlé momenty (ktoré bohužiaľ na hodnotenie vplyv mať nebudú): Weingartner, Zaujec, Hlinica.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

A viete, čo je na tom najväčšia sranda? Slovač to bude pozerať!

Jump street 21 (2012)

-„When did I get stabbed? That's awesome!“ Dlho som rozmýšľal medzi 3 a 4*, nakoniec povedzme, že je to niekde v strede. Oddychovka s originálnym nápadom, svojským humorom a vtipnými situáciami, (na moje prekvapenie) množstvom akcie a skvelými hosťovaniami (Johnny). Z toho Channinga nám azda aj vyrastie dobrý herec!

Kontraband (2012)

-„Where's my buddy Jesus?“ -„We fed him to the wolves.“ -„What.. literally!?“ Až príliš jednoduchý film na to, aby som ho rozoberal. Lepší priemer medzi žánrovkami, ublížilo mu práve iba to, že je len jeden z mnohých a všetko sme už raz videli. Mark Wahlberg, Kate Beckinsale, Ben Foster a Giovanni Ribisi boli stávkou na istotu.

Kronika (2012)

-„It was the black guy this time!“ Zábava, ktorá nanešťastie prerástla do nekontrolovateľných rozmerov a ja som si vážne začal myslieť, že si to zo mňa robí srandu.

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

"I'm a sexy ghost. Booo." Hodnotenie po prvých troch dieloch. No, absolútne nič prevratné, ale humor je príjemný. Lepšie ako Two and a Half Man to nie je, ale pozerateľnejšie ako slabšie časti TAAHM rozhodne, alebo príšerná 9. séria. Čo ma odrádza, sú absolútne nerozvinuté postavy, neviem kto je čo, aký je, prečo je. Pokiaľ to Charlieho bude baviť točiť, a nestane sa z toho brak, pojdem s hodnotením vyššie.