Sherlock (2010) (seriál)

Z prvních dvou sérií jsem byl nadšen. Hlavně se mi na nich líbilo, že to mělo takovou tu sherlockovskou atmosféru. Bohužel třetí a čtvrtá série má podle mě sestupnou tendenci. Na posledních řadách se mi nelíbí jejich komplikovanost a snaha stát se nějakým novým superhrdinským seriálem.

Nikdy to nevzdávej 3 (2016)

Vzhledem k tomu, že Thajsko a MMA jsou moje srdcovky, tak se mě celkem i film jakžtakž líbil. Navíc oproti předchozím filmům souboje byly i celkem reálné. Ale jestliže bojové sporty nejsou vaše gusto, tak film vám vpodstattě nemá co nabídnout.

Vyšehrad (2016) (seriál)

Pan Lavi je přesně ten fotbalista, který vyvstane v mé mysli, když se řekne "fotbalista".

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Oproti knížce tam chybí domácí skřítci, úvodní scéna s Dursleyovými a pár dalších drobností. Některý scény jsou zjednodušeny takže moc nevynikne psychika postav. A navíc při čtení knižní předlohy jsem si představoval slečnu Delacour o hodně moc hezčí než byla ve filmu ztvárněna. Ale i přes tyto nedostatky se mi film celkem líbil.

Santa je pořád úchyl (2016)

Celý film se v podstatě smrštil na spoušť vulgárních vtipů o genitáliích. Jinak film byl o ničem.

Queer - Fluid (2016) (epizoda)

Docela slušná sbírka exotů.