• Krátkometrážní

Terminátor (1984)

Skvělé scifi. Arnold ztvárnil kyborga opravdu úctyhodně..

Predátor (1987)

Predátor je unikátní tvor. Jeho funkce mě dycky bavily. Arnoldovi to tu také v roli šéfina šlo dobře. A celkově osazenstvo ve filmu je velice sympatické. Efekty a příroda jsou úžasné. daleko lepší než dvojka

Bota jménem Melichar (1983)

Ten Dochleba není vůbec ale vůbec sympatický. Ta obtloustlá herečka umí hrát taky jen role podobné té, co si střihla tu a Standa s Peťou to tu roztáčí se svými hity. Ale i tak je to lepší než všechny kameňáky dohromady.

Komando (1985)

Tohle je čistokrevná komedie. Armáda ozbrojená až po uši a proti nim jeden člověk s automatikou, který je kací jak stromy v lese. "Podříznout malý holce krk, je jako ukrojit nožem máslo"....."Schovej ten nůž a zavři hubu."

Hostel (2005) odpad!

Táborský se tu nějakým zázračným způsobem vecpal stejně jako v Eurotripu do minirole. Michal David vyhrává v pozadí naplno a Slovensko opět v roli, kterou si snad ani nezaslouží. Divím se, že se tenhle brak někomu líbil. Všechno je vyhnaný do absurdna drastickými záběry, který zas TAK drastický nejsou a spíše se jedná o kolosální nudu.

Krvavý sport (1988)

Nejlepší je, když při závěrečném souboji po té rozjímací chvíli Van Dammovi ze sekundy na sekundu uschnou propocený vlasy.

Sněženky a machři (1982)

Na tenhle film nedám dopustit, Převrátil se Máchou největší sympoši, kotelník, na kterýho někdo zařve "Člověče, ztraťte se někam", 2 hipísáci ve třídě ( :D ) a všechny jednotlivé situace dohromady jsou možná to, co tu tvoří těch 81%. Myslím, že nepamatuju lepší film o mladých této doby.