Trojí život (2018) (TV film)

Holky dobrý, ale zbytek hereckých výkonů, i scénář nic moc. Některé scény jsou taková slabota, až se podivuji, že je autoři vůbec pustili ven.

Lichožrouti (2016)

No, mohlo to být lepší, že?

Vlhká místa (2013)

Čekala jsem trochu lechtivých scén, i něco té kontroverze. Dokonce jsem si namazala k filmu houstičku. Tuto chybu vám nedoručuji, přejde vás chuť k jídlu ještě v titulcích. Každému podle jeho gusta...nám to přišlo doma přes čáru a zrak jsem musela odvracet častěji než při sledování filmu "Anakonda", a to mám z hadů fobii.

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Ten člověk se strašně připitoměle tvářil, divím se, že nedostal přes čumák a tím pádem to postrádalo všechny zákonitosti.

Nádherná Zelená (1996)

Filmařsky pěkné, přesto nebýt Lindona, tak to vypnu už v první třetině :-). Nemám ráda, když mě někdo do něčeho tlačí, ať už v životě, knize nebo filmu. Už to slunce s odkazem na jakousi sektu na začátku mě mělo varovat......Úkolem snímku je vytvořit názor načatým a utvrdit ho všem těm pokrytcům, kteří sice souhlasí, ale využívají vymoženosti tohodle světa plnou náručí. Máte doma televizi ne a počítač, nebo ne? člověka jako jsem já, to jen popudí. Ideu samotnou neodsuzuji, jen formu, jakým je vnucována. Nicméně z ekonomického a filozofického hlediska je to prostě nesmysl. To, co táhne tenhle svět dopředu, jsou i naše negativní vlastnosti, které máme ať chceme nebo nebo. Mezi ně patří i lennost. Umíte si představit, jak by tento svět vypadal bez peněz nebo alespoň jakési formy výměnného obchodu?

Peříčko (1997) (pořad)

Toho času to pro mne bylo poměrně zajímavé. Dnes už bych to asi nestrávila.