Hon (2012)

jedno zklamané dítě, jedna lež.....skvělej Mikkelsen. Zde neskutečnej sympaťák, kterému budete fandit. Peckovej film, doporučuju!

Jedna mezi oči (2012)

Drsnej Stallone, slušnej Momoa jako záporák a nevýraznej Kang....

Joker (2019)

pecka! Ještě uvidíme s čím se vytasí epizoda IX, ale vidím to na můj top film letošního roku

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Většinu zdejších komentů nechápu. Zde přítomní by asi zase chtěli vidět stopadesátou variaci honičky po ostrově. Já jsem s tímto směrem série velice spokojen. Jediné co mi vadilo byla dějová linka Maisie, jinak spokojenost + CGI a triky celkově prostě paráda. Go Rexy! 80%

Kong: Ostrov lebek (2017)

Chtěl jsem vypnout a bavit se. Bavil jsem se. Hail to the King.

Kořist (2019)

Příjemná jednohubka. Kdo má rád krokodýlí horory, tak tenhle je z těch podařenějších kousků.

Lesní duch (2013)

Tak nejděsivější film určitě ne, všehovšudy jsem se leknul asi 2x. Ovšem co se týče gore, tak je film fakt nechutnej. Ta brutalita je tu opravdu maximální. Pokud hodnotím míru děsu, Mama vede, co se týče gore, Evil Dead vyhrává na plné čáre.

Matrix Resurrections (2021)

dle zdejšího hodnocení a komentů jsem čekal průser, který se naštěstí (alespoň pro mě) nekonal. Příjemné překvapení a nostalgické připomenutí ikonických momentů. Kdo měl Matrix rád, bude mít nejspíš rád i tohle. Velká škoda, že se nepodařilo obsadit Huga do své role Smithe.