Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Vsetci ospevuju tento serial ale pre mna je to absolutny priemer. Na priatelov sa nechyta

Útěk z vězení (2005) (seriál)

serial ma pomerne dobru mysleinku napriek tomu ma tak nejak obisiel

50x a stále poprvé (2004)

Co sa tyka komedii byvam velmi kriticky ale tato je urcite nadpriemerna.

Terapie láskou (2012)

Kvalitný romantický film, vacsina nominacii pravdepodobne zasluzene. Najviac sa mi pacil vykon hlavnej predstavitelky a De Nira oni dvaja by si mozno k soske mali pricuchnut, nemozem vsak objektivne posudit este som nevidel vsetky vykony ale De Niro v porovnani s Waltzom za Djanga bude podla mojho nazoru rovnocenny suboj.Velmi dobre boli sceny s posadnutostou americkym futbalom. Co sa tyka Coopera hral dobre mozno aj na nominaciu ale na Oscara to dla mojho nazoru nieje, cakal by som viac. Ak to mam vsak zrhnut film velmi podareny, , s radostou si ho pozreim znovu

Pláž (2000)

Tento film je celkom fajn naprik tomu si myslim ze to je jedn z Leovych najslabsich filmov.

Nespoutaný Django (2012)

Filmik velmi dobry . Herecke vykony taktiez hlavne Waltz, Di caprio a Jackson. Soundtrack tradicne skvely ./ Dodatok po par dnoch - ten film vo mne zreje ako vino a neustale si pohmkavam pesnicky, nemozem si pomoct , je to za plny plyn. :) / Po druhom pozretí a nasledujúcich 5ich mesiacoch musím skonštatovať , že je to stále môj film roka. 93%

Panelák (2008) (seriál)

ziadna slava ale zaspavat pri tom po pracovnom dni sa este celkom da

Bouřlivé víno (2012) (seriál)

Myslím si že to nieje az take zle kao tie hodnotenia tu, je to relativne pozeratelne v porovnani napr s takou Seherezadou

Zkrocená hora (2005)

Velmi dobry a velmi silny gay film aj ked to v podstate gay film ako taky nieje, jeho sila je v tom ze je to naozaj velmi realny pohlad na zivoty dvoch podotykam bisexualov nie homosexualov. Herci su dobri, priroda a jej zobrazenie skvele k 5* hviezdam mi napriek tomu nieco chyba, ale predsudky to urcite nie su :)

Rok ďábla (2002)

Velmi zaujimavy snimok, keby som bol fanusik tejto hudby a viac do toho videl este mozno by to bolo aj za 5.