Hotel Paradise (2012) (pořad)

Subjektívne 2*. V podstate je to totálna kravina, ale dá sa na tom dobre zasmiať a niekedy ma bavilo sledovať to, že kto ďalší si ako nasere do huby ! Ale prečo tam vyberajú takýchto debilov, to nepochopím.

Koupili jsme ZOO (2011)

Sympatickí a dobre vybratí herci, ktorím to spolu výborne sedí. Film nie je príliš emotívny, tak akurát, čo sa týka aj naťahovania. Nenaťahuje zbytočne tie dôležité veci, iba tak s prijateľnou mierou. Veľmi dobre sa mi na to kukalo a strašne dobrý pocit som s toho mal. Na plno ma vtiahlo do filmu hneď od začiatku. Cameron Crowe odviedol skvelú prácu.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Konečne ! Komédia, ktorá sa na nič nehrá. Staré dobré prcičky, ale ešte v lepšom podaní. Možno, že je to tak dobré aj kvôli nostalgii, ale to sa aj od tohto filmu čakalo. Bavilo ma to, bavili ma postavy, zasmial som sa a to je najdôležitejšie pri takomto filme. 5* bez rozmýšľania.

Amazing Spider-Man (2012)

Myslím, že o level lepšie ako prvá séria. Jednoducho lepšie herecké obsadenie, lepšie efekty, lepšia akcia, vtipnejší spidey a skvelý Lizard. A hlavne film ide viac podla komiksu, čo je len dobré. A musím povedať, že Andrew Garfield sa narodil pre túto rolu, geniálne to zahral !

Projekt X (2012)

Dobre odreagovanie, hudba, miniclipy, dobrý film...dobré 3*

Živí mrtví (2010) (seriál)

Chýba tomu tá typická seriálová vlastnosť držať diváka v napätí. Pár prvým častiam sa to ešte darilo, ale každou ďalšou časťou sa to strácalo (až na pár výnimiek). Avšak je to jedinečný seriál s prostredia zombie. Málo dychvyrážajúcich momentov, ale určite som sa pri tom nenudil.

Vyměřený čas (2011)

Veľmi zaujímavá myšlienka ! Čas sú peniaze, doslovne.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

5* tam je len kvôly starším častiam ešte s Charliem. Originálny nápad a jedinečný humor, ktorý sedel iba jemu (Bohužial). Tie časti s Ashtonom, to už je iný seriál...

Ocelová pěst (2011)

Jedno klišé za druhým. Ale mne osobne to vôbec nevadilo. Síce, neboli tam žiadne nečakané zvraty, no diváka film uspokojil práve tým, že všetko sa deje práve tak ako on sám chce. Obľúbil som si postavy hneď od začiatku. Veľmi príjemná zábava z prostredia (tak trochu inakšieho) boxu.

Proboha! (2008)

Presné a výstižné. Geniálny Bill Meher nachytal každého toho fanatika, čo trepal tie svoje náboženské drísty. Ale nie nejakými prázdnymi slovami a vetami, ale dobrými a presvedčivými argumentami. Aj prostredníctvom takýchto dokumentov by sme sa mali čoraz viac vymaniť spod kontroly náboženstiev. Výborne som sa zasmial a som veľmi rád, že som sa bavil práve na tejto bande debilov, ktorým sa hovorí veriaci !