Godzilla (1998)

Přeplácaná podívaná filmových triků, která místy připomínala spíše počítačovou hru než film. Docela velké zklamání, čekal jsem trochu více.

Ronin (1998)

Skvělé herecké obsazení, dobrý spád a scénky kdy se prohanějí auty po centru města a po klikatých cestách hor jsou prostě mistrovské. Podle mého názoru nadprůměrný film v tomto žánru.

Purpurové řeky (2000)

Hezky natočený thriller, dobrá atmosféra, hezky do sebe zapadající kousky hádanky, originálně líčené stopy vraha,závěr je trošičku ulítlý ale i tak je to důkaz že i francouzi umí natočit kvalitní thriller.

Johanka z Arku (1999)

Tento film mě hrozně zklamal, těšil jsem se na Hoffmana a na bitvy, ale vše to nějak vyšumělo do ztracena. Šíleně mě štvala uřvaná Johanka, pořád tam jen běhala a na někoho řvala byla úplně vyšinutá, já být v jejich kůži tak ji upálím už na začátku, naprosto zbytečně natočený rádobyvelkofilm.

Resident Evil (2002)

Zajímavé převedení počítačové hry na plátno, hodně se mi líbila scéna v tunelu s laserem jenž chránil vchod k tomu hlavnímu počítači, to se fakt povedlo, jinak to je takový průměr.

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Pěkně zmatené, pár záběrů tam stálo za shlédnutí ale jinak trochu slátanina, total mi nedalo smysl, proč na hřbitově začali vylézat zombi z hrobu když se jaksi nedostali do styku s virem, ale co už, aspoň to navodilo další zmatenou bojovou scénu, trhaná kamera mě fakt štvala v některých soubojích nebylo vidět ani hlavu ani patu jen zvuky. Jediné co tam za něco stálo byla krásna policistka:). Na konci už sem se nemohl dočkat titulků, bylo to jak kinder vajíčko 3 konce v jednom. Kdybych už měl koukat na zombie horor tak dám možná přednost Úsvitu Mrtvých to byl sice taky masakr bez vysvětlení počátku ale nějak mi seděl více než tohle.

25. hodina (2002)

Velice zajímavý snímek, první polovinu jsem ho sledoval a nijak zvlášť jsem se nebavil, ale druhá půle to rozjela a na tu první mě nechala rychle zapomenout. Tradičně skvělý výkon Edwarda Nortona, který skvěle zahrál , jak se asi cití chlap, který má nastoupit do vězení a má posledních pár hodin na to, aby si vyrovnal vše potřebne se všema známýma. Výborný film.

60 sekund (2000)

Tenhle film se mi celkem líbil, krásná rychlá auta, krásná Angelina Jolie, stojí za to ho vidět.

Hadí oči (1998)

Nevím, možná jsem nebyl zrovna nalazen, ale tenhle film mě nějak zvlášť nenadchl, nějak bez náboje.

Con Air (1997)

Výborný akčňák, vygradovaný po celý film, sice konec v Las Vegas už byl pro mě trošičku moc ale i tak skvělý film. Vyníkající Steve Buscemi v roli masového vraha alá Hannibal :) a jeho filozofické žvásty při letu s Cagem mě docela pobavily. Cage tradičně podává skvělý výkon + vyníkající John Cusack, není divu že byl Con Air pasován na nějvětší akční podívanou roku. Skvělé, vřele doporučuju.