Maléry pana účetního (1980)

Jako maly jsem se u toho smal a VHS sjizdel dokola. Kdyz na to koukam tedka tak mi to prijde spise jen trapne nez vtipne.

Šéfové na zabití 2 (2014)

Naprosto priserne. Bateman, ktery z hlavni trojice ma aspon trosku rozumu se musi potykat s 2 hovady, ktere se navzajem jen prekrikuji, neposlouchaji a melou hovna. Cely film me akorat stvalo jak 2 vypatlanci serou vse na co sahnou nebo co reknou. Charlie Day je jedna z nejneprijemnejsich figurek, ktere jsem kdy musel sledovat. Sral me uz v 1.dile,tady svuj uskrehotany hlasek a debilitu posunul o nekolik levelu dal. 1* za vedlejsi postavy(Foxx, Waltz, Spacey, Aniston).

Chuť znovu žít (2012)

Hezký film s mým oblíbeným Morganem. Sice jsme podobná témata o změne bručouna ve fajn pána viděli už x-krát. Tady je to ale takové příjemné, postupné, nenásilné. Příjemné pokoukání na to, jak občas dokážou být lidi prostě hodní a nápomocní.

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Příjemná a trochu jinak poskládaná romanťárna. Poměrně jednoduchý příběh je poskládaný tak hezky zajímavě a hlavně z pohledu obou protagonistů. Moc hezky zvolené obsazení. Příjemný film, který vypadá prostě tak uvěřitelně a přirozeně.

Burn Your Maps (2016)

Zajímavý koncept filmu, který přes hlavní linii zabejčeného dítěte ukazuje mnohem vážnější prvky a události v rodině. Zajímavý film, který si myslím stojí za shlédnutí.

Gentlemani (2019)

Zrovna nedávno jsem měl tu čest znova a po x-té vidět Snatch i Lock, Stock... jelikož přítelkyně je ještě neviděla. Oba se jí líbily a tak jsem byl rád, že s novým kouskem od Ritchieho asi nešlápnu vedle. A nešlápl jsem. Skutečně skvělá stylovka. Úžasné, ale skutečně úžasné postavy. Skvěle dávkovaný příběh. Radost pohledět. Pro mne to byl zážitek a společně se dvěma výše jmenovanýma je to to nejlepší co z dílny tohoto maníka vylezlo. Všem doporučuji. Matthew stylový a skvěle odehraný jako vždy a další postavy se mu minimálně vyrovnávají. Farrell je skvělý, Hunnam a Grant výborní. To se prostě musí vidět.

Neviditelný (2020)

Povedeny thriller. Krasne budovane napeti a ano jde to i bez lacinych lekacek. Pekne napinave dlouhe zabery. Fajn pribeh. Neco citelne, neco ne. Schiza hlavni hrdinky z pohledu ostatnich je az hmatatelna a je v tom sama.

Coco (2017)

Velice prijemny animak. S titulema v originale fakt zazitek a zaslouzi si velke platno. Pixar proste umi.

Thor: Ragnarok (2017)

Thor se povedl, musím říct, že po (pro mě) nepříliš vyvedených avengerech a hlavně teda druhých Strážcích Galaxie, jsem se výborně bavil. Dost povedených fórků, 2x tam švihnou můj oblíbený song od Zeppelínů, vyníkající obsazení i pidi rolemi včetně divadelního Matta Damona. Fakt dobrá práce Marvele... Stan Lee taky zahláškuje :) oddychovka, prostě čekejte akční komedii v marvelově universu a myslím, že se budete bavit....pro mě 85%

Blok 99 (2017)

Ve srovnani s Felon je tohle beckova gliter slatanina...Don Johnson pusobi spise komicky...