Dluh (2010)

Pro mě v poslední době nejlepší film co jsem viděl.Napínavý,emotivní,dramatický od začátku do konce.

Čtyřlístek ve službách krále (2013)

Nechápu proč si jste si vybrali zrovna takový příběh.Předškolním dětem Rudolf 2.absolutně nic neřekne.Děj je zbytečně složitý.Mohlo to být úplně o něčem jiném a že u Čtyřlístku je opravdu z čeho vybírat.Jsem z příběhu zklamaný.Přitom po grafické stránce je to moc pěkně udělané.

Blood and Bone (2009)

Tak tomu říkám moderní pohádka dnešní doby:-)

Tři dny ke svobodě (2010)

Tak tento filmek mě určitě nezklamal.Můžu upřímně říct že jsem dlouho nezažil takové napětí jak to nakonec celé dopadne.Dal bych filmu i pět hvězdiček,ale scénka kdy příjde Russel do nemocnice za manželkou,která se ve vězení pokusí o sebevraždu,a bez problému ho k ní pustí bez ostrahy je nereálná.

Konečná (2013)

Parádní akční jízda Arnolda tak jak ho všichni známe.Černý humor dodává filmu osobitý šmrnc a celou dobu jsem se bavil hláškami Arnolda.

Lepší svět (2010)

Jestli máte rádi silné okamžiky ve filmu,tak neváhejte a pusťe si tento film.Autentický příběh,realistický,působivý,dramatický co více dodat....

Ve stínu (2012)

Český film,který mě po dlouhé době posadil hodně hluboko do křesla.Tak dlouho se nestalo od té doby co jsem viděl Je třeba zabít Sekala.Člověku se ani opravdu nechce věřit co v té době dělo.Takovýmto způsobem natočit a nezkazit film je obdivuhodné.Všichni co se na filmu podíleli zaslouží veliký obdiv a úctu.

Muž na hraně (2012)

Tento film mě mile překvapil.Nekypí skoro žádnými znamými herci a má vysoký potenciál v překvapivosti děje.Dosti připomíná dějem Telefonní budku ale na ni o trochu zaostává.

Vrásky z lásky (2012)

Film plný melancholie.Po celou dobu jsem měl pro mě tak zvaný zvláštňí úsměv na tváři a dlouho trval i po filmu,což opravdu bývá málokdy.Vzdávám velikou poklonu hlavně p.Brzobohatému,p.Bohdalové a p.Jiráskové.Škoda jen že takových filmů v české kinematografii je velice málo.

Věc: Počátek (2011)

Tak jsme se dočkali nového reameku,za který se režisér nemusí stydět narozdíl o jiných filmů které vznikly a bohužel už neměli.Příběh se drží věrně originální předlohy u které se v klidu divák bez obav vydrží dívat do konce.Triky doznali techniku dnešní doby,což nevypadá vůbec špatně.V podstatě mě na filmu nic vyloženě nevadilo,ale originál je originál.