Piráti na vlnách (2009)

Díky kulervoucí muzice a 80's odéru jsem schopen přehlídnout i absenci jakéhokoliv děje a alespoň matného vývoje postav.

The Hire: Star (2001)

Best commercial I ever seen!!! A Madonnina nejlepší role od filmu Vztek.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Proti jedničce, kterou jsem byl nadšen, mě dvojka přišla jako sklouznutí k nablblé teenageerské zábavě (půlka kina slintá nad Megan Fox a druhá ulítává nad explozivní explozí) no a já z toho mám pocit nudy na entou. 150 minut skorem bez příběhu s tunama robotů který se mydlej o 106 a já nějak ztrácím přehled kdo je zlej a kdo hodnej, ve chvíli kdy se designersky a po stránce inteligentní konstrukce (přistoupím na to že to může existovat) robůtek složí do motorky a zpět (viz zrcátka motorky které má pak jako oči) proběhne kolem tolik výbuchů a desítky dalších efektů že si tento wow efekt stejně moc neužiju (a to tam je snad vždy a všude, lituju lidi co si s tím dali hromady práce). Jsem ochoten na tuto hru přistoupit ve filmech typu Star Wars (new trilogie) jenž dotváří celý jejich universum ale tady FAKT NE. BTW ad Megan Fox: ať proběhne jakýmkoliv výbuchem má vždy na konci zářivě bílé a neporušené kalhoty , ve všech záběrech špulí vše co na sobě má (neberu jako výtku vklidu bych koukal jen na tohle celejch 150min) a děsně ale děsně se potí :-) PS: nechápu jak může mít robot KOULE LOL

Česká RAPublika (2008)

Pěknej a zajímavej vizuál, pár dobrejch témat dobrejch postřehů ale nějaký ty kamínky v kolečkách zůstaly. Tři plus jedna za Coleho (ten v tom má malinko jasno a s Bukowskym mě dostal) a Hanu Hegerovou. "Je to jasný, JO je to všecko jasný.....je to JASNÝ že je v tom hroznej rozpor v každym slově....ANO..."

Počítání mrtvých (1999)

Podivnost a vnitřní chlad, zběsilost v očích Nicholase Cage když prosí svého šéfa o vyhazov a nakonec jde do toho znovu. Rozhovory s lidmy kolem, beznaděj slumu. To vše mě natolik uzemnilo že nemůžu jinak než za pět.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Tenhle film je jako velká tlustá kniha, začínáte první stranou, nevíte jestli to bude ono a tak čtete. Stránky ubíhají, nevnímáte čas, jen ještě kapitolu říkáte si. Jenže Vás to nutí jít dál, dosáhnout konce a zjistit co vše se stalo. A tak ubíhají minuty a hodiny do té doby než jste tam. Pár posledních stran, těšíte se na ně a když jsou pryč tak se vkrade smutek. Smutek že příběh už byl odvyprávěn a není už nic dál. Jednou si tu knížku opět přečtu a moc se na to těším.

Californication (2007) (seriál)

Ahoj já jsem Hank Moody. Před pár lety uznávanej spisovatel, autor nějakýho Bestselleru nebo co to je, jasně jsou z toho prachy, fůra prachů. Hele mě to jen bavilo, tak jsem to napsal, no dobře bylo to úspěšný, pak to nějakej vůl prodal a natočili film, kurva jak já ten film nenávidim. A další kniha, hele s tim na mě nechoď, nějak to nejde, nemám chuť. Ženský, jo mám kupy ženskejch, a fáro, jo taky sporťáka. Tohle Porsche, to je co, no jasně chybí mu přední světlo smrdí, je špinavý ale jinak sporťák kámo. Možná nějakej nápad na knihu přece jen mám, potkal jsem holku, nádhernou holku, tak jsem se s ní vyspal a vona mě jednu vrazila fakt nakládačku, nějak to ve mě vrtá zkusim co z toho bude. Co rodina, ale jo mám rodinu. Teda měl jsem, nádhernou ženu, ženu na kterou jiný ženy nemaj, chytrou krásnou co mě vždycky podržela, já vim že jsem to vždycky posral. Kurva, teď si má brát jinýho. Taky dceru, druhou nejskvělejší ženu mýho života. Teď jak vo tom tak přemejšlim, no doprdele, hele už mě nech musim jít. A co že jako, no zkusim svůj život trochu narovnat. Získat to všechno zpátky a vono to snad půjde. Tak ČAU.

Payback: Straight Up (2006)

Více přímočarosti a méně komplikovanosti, velmi příjemný režiserský počin. Po shlédnutí obou verzí se nemůžu zbavit pocitu že tahle je nějak lepší. Každá má něco do sebe a každá má dost co nabídnout. Ale tohle je opravdu jako rána pěstí.

Auta (2006)

Rychlost, Já jsem rychlost......