Bod varu (2021)

Do 3/4 filmu bych dal i 5*...pak se trochu ubere plyn, i tak je to parádní žánrovka se skvělou kamerou. 8/10

Romeo a Julie (1996)

Moderní Romeo a Julie je vizuální a střihová pecka, která ovšem nemusí sednout každému. Mě zrovna ano a hlavní slovo u mě má český dabing, ten posunuje toto dílo o kousek dál. Pak mu dokážu odpustit i v některých chvílích až ubíjející hyperstylizovanost. 8,5/10

K zemi hleď! (2021)

Dámy, pánové, já Vám přeji příjemný konec světa :D 8/10

Kovboj Bebop: Lovec odměn - Kovbojský gospel (2021) (epizoda)

Jedna z nejlepších epizod zklamává proti originálu na všech frontách a k tomu je značně vyprázdněná. Plusem je casting a dialogy, bohužel atmosféra je ta tam. Smutné... 5,5/10

Duna (2021)

Soubor opulentních, záběrů. Což je dobrý, ale stačílo mi to tak na 30 minut, bohužel další dvě a půl hodiny se to nijak nezmění a já se dost nudím. Raději bych si první díl prohlédl jako velkoformátovou obrázkovou knížku a šel do kina až na druhej díl, kde bude ten velkej námrd na kterej se celou dobu čeká. Lynchova verze je v tuto chvíli mnohem a mnohem zábavnější. 6/10 Zííííív.

Cesta za smířením (2021)

Solidní zábava s pár hluchými místy a parádním gore jak je u Wirkoly zvykem, kterou si hlavně Noomi Rapace velmi užívá. 7,5/10

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Nejsem kůň, jsem člověk! Solidních 8/10 a stejně jako u Alenky se těším na pokračování.

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

I sekuriťák může být hrdina...takových možností a nakonec je z nich vytěženo naprostý minimum. 5/10