Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Horor
  • Sci-Fi

Veni, vidi, vici (2009)

Tak nějak vo hovnu... Ale jedno se musí nechat, Nosek takový ty hajzly na přesdržku hrát umí.

Staříci (2019)

Výborný film se skvělou ústřední dvojicí. Jediné, co mu uškodilo, byly občasné vycpávky, aby se natáhla stopáž - speciálně scéna, kdy Mrkvička hledá 10 minut svý čokly. A taky nás tvůrci okradli o závěrečný záběr na zdechlinu tý bolševický svině. Autoři uvádějí, že film je inspirován příběhem skutečného emigranta, který se vrátil a chtěl zabít bolševického vraha prokundátora Vaše, ale bohužel zemřel dřív, než mohl svůj záměr uskutečnit, takže si Vaš užíval života v domově důchodců, dokud nepošel stářím. Škoda, že to tenkrát nevyšlo!

Barbaři (2020) (seriál)

Vůbec to nebylo špatné, až na ten poslední díl, kde bitva probíhá na pozadí příšerně patetického Arminiova filosofování. Dalším zklamáním bylo to, že to příšerné hovno Segestes se ve zdraví dožilo konce série. Naopak kladem bylo obsazení Thusneldy - ono najít pohlednou Němku není žádná prdel, takže tvůrci museli sáhnout po herečce s francouzskými kořeny.

Přehlídka děsu (2011)

Zábava v Tromáckém stylu. Jediná část, na kterou se fakt nedá koukat, je druhá povídka - z medvědodlačích buzerantů se mi zvedá kufr.

Victor Crowley (2017)

Tak to byl sešup do sraček. Idiotský příběh a takové zoufalé neherecké obludárium se jen tak nevidí. Speciálně Číňanova manažerka byla nesympatická a hnusná jak prdel.

Hatchet III (2013)

Zábavné - i tu blbou krávu reportérku/bloggerku jsem nějak přežil.

plakát

Vražedná sekera II (2010)

Pořád je to zábava, akorát fakt nevím, proč se Marybeth vydala pro těla svého otce i bratra v noci - nebylo by to ve dne snazší?

Hatchet (2006)

Sice vomletý téma, ale zábavně natočený.

plakát

Blood Night: The Legend of Mary Hatchet (2009)

Nepříliš originální slasher, na kterém baví snad jen roztomilá drobná Danielle Harris, ze který mají všichni bobky a pomateně zdrhají. Jinak příšerná kamera, tragickej střih a nesnesitelně nařvané hudební výrony. To vše má nahradit režisérovu invenci. Kdo tohle financoval, musel si to odepsat z daní - jinak se to vysvětlit nedá.

Herec (2020) (seriál)

Depresivní atmosféra stalinistických svinstev 50. let popsaná na příběhu bezcharakterního šmejda, který je shodou okolností komediant. Vynikl Jastraban, který zahrál dokonalou primitivní bolševickou kurvu takovým způsobem, že jsem si jeho zdechnutí přál od prvního dílu. Co ovšem bylo až k nevydržení, byl protivný zlověstný hukot, který po většinu série nahrazoval hudbu.

Ovládací panel
1 bod