Pozadí událostí (2022) (seriál)

Hřebejk mě dostal - tři díly jsem kroutil hlavou a ve čtvrtým mi konečně došlo, že je to docela zdařilá parodie prakticky na všechno.

Inspektor Max (2018) (seriál)

Člověk očekával něco jako Schimanského a dostal poněkud přestárlého seladona, který se občas chová jako puberťák. Ale některý případy byly celkem koukatelný. Ale nechat zpívat Kukuru, to je fakt zločin.

Havel (2020)

Moc mě to neuchvátilo - taková česká klasika posledních let - útržkovité, nesouvislé, povrchní. Viktor Dvořák byl Havlovi sice dost podobný, ale v řeči velmi nedůsledný - někdy ráčkoval tak, že to bylo až komické, někdy vůbec, typickou Havlovu dikci, kdy odděloval věty pomlkami, dodržoval jen 15 minut. Geislerka se mi tentokrát docela líbila, Hofman jako Lanďák byl bez chyby, Bartoška se na Patočku také docela hodil, no a Dubčeka už Jastrabanovi asi  nikdo neodpáře. Jinak musím říci, že ve filmu bylo tak nahuleno, že jsem musel vyvětrat.

Rychlí a zběsilí (2009)

Návrat k původnímu obsazení, honičky, pěkný holky, ale pomalu to uvadá.

Rychle a zběsile 2 (2003)

Po létech zjišťuju, že to nebylo tak zlý. Paul má místo Vina nového parťáka, krásnou Jordanu Brewster nahradila krásná Eva Mendes - vlastně mě to docela baví.

Rychle a zběsile (2001)

První díl byl zábavný, odsejpalo to a nebylo to přepálené ani časem ani neuvěřitelnou akcí, jako pozdější díly.

Ruce v záruce (2022) (TV film)

Tak teprve čtvrtá Vejdělkova "komedie" přinesla pár vtipných momentů - pokud tedy odhlédneme od toho, že je celá založená na naprosto idiotském nápadu člověka s oběma rukama v sádře, že může vypakovat rodinu na dovolenou a vystačí si sám.

S písní v tísni (2022) (TV film)

Zase jedna Vejdělkova "komedie", pří které jsem se hurónsky... teda ani jednou, nezasmál, možná tak dvakrát pousmál. Fakt slabší Bakaláři.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Jasně, nemá to nic společného s Mumiemi 1 a 2, Marii Bello role absolutně nesedí, syn O'Connellových vypadá jako Brendanův spolužák z gymplu, ale: Má to být především zábava a to pořád je - Brendan a John baví, Isabella Leong přináší orientální krásu a všichni, co píšou, že je to sračka, to (nebo se) berou moc vážně.