Halloween končí (2022)

Tak po naprosto příšerné dvojce docela překvapení. Sice tady půlku filmu o Michaela nezavadíme, ale Coreyho linka je přinejmenším zajímavá. Vypadá to, že konečně došlo ke konečnému řešení Michaelovy ságy.

Ledviny bez viny (2022) (TV film)

Proč komedie, když se člověk ani jednou nezasměje? Divákovi je spíš líto toho chudáka, co má takovou pomatenou matku. Pidrmanová je furt pěkná baba, ale to tohle "veledílo" nezachrání.

Co jsme komu zase udělali? (2019)

První film nasadil laťku vysoko, nicméně i druhý film se přes ní přehoupl, i když se na stojanech trochu třásla...

Denní směna (2022)

Docela zábavná komedie plná odkazů na jiné filmy, uteklo to jako voda.

Bezva zuby na zásnuby (2022) (TV film)

Primitivní nezábavná "komedie" založená na předpokladu, že když člověk dostane od zubaře pigáro do dásně, stane se z něj na půl dne dement, který neumí kroutit hlavou, kývat, psát, prostě jen čumí jak jelito. Aspoň, že na Aničku se docela dobře koukalo...

Hellraiser (2022)

Špatný to není, ale nějaké mouchy bych našel: Především nesympatická hlavní hrdinka, málo brutality a krve, nevýrazní cenobiti - kromě Pinheada v podstatě vždy stojí ve tmě a nejsou pořádně vidět. Prostě málo odvážné - docela by mě zajímalo, co na to říká sám Clive Barker.

Šest pohřbů a jedna svatba (1998)

Slušnej nářez s naprostým psychopatem Slaterem. Škoda jen těch hysterickejch užvaněnejch scén. Všechno vynahradí boží konec.

Elvis (2022)

Celkem přesný Elvisův životopis očima jeho osobního Dona Kinga (vypadá to, že Hanks dostane tentokrát Oskara za roli zasraný pijavice). Nejzajímavější je samozřejmě období klasického rock and rollu, tj. do Elvisova nástupu na vojnu, kdy v podstatě skončilo (Bill Haley byl starej, Buddy Holly a Eddie Cochran mrtví, Jerry Lee Lewis šel do country, Little Richard se stal kazatelem a Chuck Berry byl v base). Další etapy - děsivá filmová kariéra (naštěstí ji vzali hopem) a otročení ve Vegas už je slabší - hlavně hudebně. Je to barevné, velkolepé, názorně to ukazuje vztah Elvis-Parker - jediné, co mě trochu vadí je, že Austin Butler Elvisovi moc podobný není.

Vyšehrad: Fylm (2022)

Je to o čutálistech, takže člověk musí počítat s vygumovanejma palicema a spoustou čuňáren - tak to musí člověk brát. Je to sranda se spoustou satirických šlehů - čestný a poctivý majitel Vyšehradu, to je sarkasmus jak prase. Fórů je tam dost a na rozdíl od seryjálu to má i souvislej děj. Pobavil ruský útočník Ivan Stokurev.