mine.slayer

mine.slayer

Jiří Forman

okres Praha
Moje mantra je boj!!! Žijeme v ráji, nebo jsme právě vstoupili do pekla??

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 5.11.2017  13:40

Takže. Revoluce se nekoná film nezachrání ani nezpočet přiblblejch vtípků které jsou vtipně asi jen pro pubescenty a jejich výška sahá maximálně po kotníky jiným vtipným akčňákům jako jsou třeba Střážci Galaxie. Přemíra kombinaci vpodstatě nesouvisejících příběhových linek. Film na mě působil chvílemi jako točený malými dětmi, které si ještě neuvědomují hlavu ani patu příběhu a když něco vyprávějí je to souhrh nápadů a myšlenek spolu vzdántlivě souvisejících. Za mě zklamání a lítost za 190,- utracenými v kině. Co pro mě film totálně zabilo je prozrazení Thorova protivníka v aréně kdy ve filmu je prezentováno jako obrovské překvapení ale jakýpak překvapení když už vše víte z trailerů, situace kdy Thor objeví sílu blesku a zlikviduje ho mechanické udělátko přichycené na jeho krk, vtipný?ne doslova směšný. Karl Urban zcela zbytečná postava vyvolávající ve mě opět pocit trapnosti. Je to škoda protože je z toho všeho cítit velký potenciál ale když už cítíte vrchol přijde něco co ve vás vyvolá pocit stažených kalhot na veřejnosti.

• 31.7.2017  15:51
    Útok na Bílý dům (2013)

No fuj. Nevím proč, ale Jamie Foxx jako americký prezident to je jako kdyby Charlie Chaplin hrál Wolverina, příšernost!!!!

• 31.7.2017  15:09

Proboha chápu potřebu věci komplikovat aby se zápletka řádně zapletla, ale když nakonec vlak prostě zastavíte tak že ho zabrzdíte nechápu proč za něj nejdřív připojíte další lokomotivu necháte si rozdrtit nohu na padrť a pak ještě skáčete jak kamzík z vlaku na pick up a zase zpět, děsná bohapustá blbost!!!!

• 12.6.2017  20:41

První díl na druhou ve všem!! No popravdě soundtrack už není tak rajcovní, ale zase to dohání scénář který je oproti jedničce o něco víc nadupaný vtípky které se nebojí snad ničeho a uráží kde koho. Mohl by prosím verbal svůj slovní průjem redukovat ten kokot se už fakt vůbec neovládá!!!!

• 4.4.2017  22:40

Dlouhý film s hvězdným obsazením nefunguje ale bohužel vůbec, nuda, špatné načasování jako by vše natáčel nezkušený nekňuba z nekňubova, velká škoda takhle nevyužít tak legendární námět.

• 4.4.2017  22:37
    Pasažéři (2016)

Revoluce se nekoná, žánr sci-fi není nově definovaný a ba naopak mám pocit že na tom všem vůbec nezáleží, jen žít a pokud možno s někým s kým to bude větší zábava.

• 1.1.2017  17:07
    Shaolin (2011)

Film který podle mě má silnější poselství než by se mohlo na první shlédnutí zdát, v minulosti západní civilizace naučila tu východní něco o technickém pokroku a nyní je ten pravý čas se začít učit z historie východních civilizací, ale možná je příliš pozdě a celý náš svět skončí tak jak nakonec skončil i filmový Shaolin.

• 15.11.2016  10:16
    Příchozí (2016)

Silný emocionální zážitek který jsem u filmu pocítil naposledy snad u prvního Matrixu. Amy Adams nezkutečný herecký výkon a bez pochyb její životní role, paní Herečka!!! Jeremy Renner příjemně překvapil v roli vědce ve které ho nejsme zvyklý vídat. Skvělá hudba a celkové ozvučení filmu není zdaleka vším co vás do morku kosti prostoupí a poskytne silné spojení s myšlenkou o nalezení společné řeči k dosažení budoucnosti a dalšího vývoje lidské společnosti. Pocítíte čistou krásu a klid od strachu všedního žití.

• 6.11.2016  14:05
    Robocop (2014)

Rozhodně velice povedený remake. Původní film nepředčí ani se rozhodně nejedná o revoluci, nic méně mě bavil a pobaví i po několika shlédnutích.

• 19.10.2016  11:37

Další díl další boj proti zlu které chce vyhladit lidstvo, saktra ať už se to nějakému povede... Jediná zábavná scéna, jinak nekonečné skoro dvě a půl hodiny nudy. Omílání stále stejných pouček a pravidel o X Men, ble.

• 13.10.2016  12:31

Naprostá ztráta času, nuda nuda nuda z které si na konci ale i v průběhu máte chuť vystřelit mozek z hlavy. Doslova miš maš mnoha úrovní scénáře které mají nejspíše za úkol zamaskovat nudu, ale efekt je takový, že tu máme film nemající ani hlavu ani patu. Zapomeňme na Nový útok a zachovejme si dobré vzpomínky na ten starý..

• 9.9.2016  11:56

I přes to že Django nasadil vysokou laťku Osmý film Qentina Tarantina ji dokázal překonat. Atmosféra je tak hustá že by se dala krájet a i když je vše tak nějak monotoně laděné, má to v sobě tolik síly že v klidu knockoutuje jaký koliv jiný mega biják z ringu přes provazy. Silné dialogy všech postav podkreslují jejich propletené osudy to prostě Tarantinovi jde nejlépe, bravo!!

• 23.8.2016  17:54

Tady už to hrozně smrdí stereotypem, stupidní scénář, pár vtipných scének, 2, jedna velká nuda. A ty roztřesené akční scény, to chcete aby se epileptici u vašeho filmu roztřásli!!?! Sečteno podtrženo vyhozené peníze za kino i za celý film. Nechápu jak mohl kdokoliv skočit na těch pár sentimentálních scén a dělat z tohohle kompostu "starej dobrej Star Trek" no to mě pos...

• 15.8.2016  18:06
    Sunshine (2007)

Zápletka, zánik lidstva, řešení, naložete partu blbců do lodi a vznikne film plný nucených "nervyrvoucí" okamžiků.

• 28.7.2016  17:28

Skvělá zábava akčního ražení, Benovi sice moc akční scény nejdou, ale dohání to snahou vžít se do role což se podle mě povedlo a já mu Batmana sežral i s navijákem. Začínám Lague of Justice žrát víc než Avangers!!! Totálně mě dostal nástup Wonder Woman.

• 31.3.2016  17:13

Nedivím se že bylo vsazeno na J. J. Abramse, umí vzít starý námět a natočit ho ke spokojenosti skalních fandů, ale i těch kteří neví o co běží, díky Probuzené síle se rádi obeznámí s celým životopisem legendy Star Wars. Je vidět jak kvalita jeho práce roste, od nic moc ST a povedéného ST Do temnoty, jsou nové Star Wars vyladěné na maximum.

• 23.2.2016  14:27

Odpadovka to vyloženě není, ale velmi těsně s ní sousedí. Tohle byl fakt omyl, ale naštěstí je tu povedená verze z tohoto století s Jesicou Alba, takže si to vynahradím.

• 4.2.2016  11:40
    Marťan (2015)

Marťan je dozajista velice kvalitní film. Avšak jako u mnoha "trháků" jeho popularitu upřímně řečeno tak zcela nechápu. Nejde o nic tak revolučního. Matt Damon na 1 s * díky.

• 26.1.2016  13:41

Komedie kde proti sobě stojí přihlouplá policie a důmyslní bandité miluju. Rozhodně nejlepší role Ed O´Neill a nakonec i všechny ostatní mají něco do sebe a to dělá film tak skvělý v kombinaci se spoustou zamotaných situací vyplívajících z pověstného, Když se daří tak se daří. Čtveřici padouchů se ale ze všeho daří vždy mistrně vybruslit a obrátit nevýhodu ve svůj prospěch. Různé povahy postav a stavění je do trapných a svízelných okamžiků je prostě dokonalé, vše podkresleno country buranskou odrhovačkou pro mě 1s*, díky. PS: Role Frana Salazara v podání Corbina Bernsena, zkoušeného nejdříve policií, po té přírodou a po té opět policií, to je skoro na udělání Shortu, nic lepšího jsem na podobné téma neviděl:)

• 25.1.2016  12:06

Návrat Krále se nekoná. Lámající se větve a šustící listí už prostě nefunguje, zápletka pro útěk dinosaura stupidnější být nemohla jako i spousta vynucených domněle napínavých okamžiků. Chris Pratt ač byl po Strážcích Galaxie nový komediálně akční herec se v roli cítí asi jako ryba na suchu a podle toho jeho výkon vypadá. Neustále udivená Dallas Howard ve filmu působí dojmem že potřebuje naplácat, no děs tohle funguje asi jen na malé děti, no fuj.

• 21.1.2016  16:35

Je to zase ten starej dobrej Asterix s Obelixem, nový námět se sídlákem je fakt vtipnej, nic méně mě a to hlavně nepřesvědčila animace, ale možná jen potřebuji nové brýle:) Celkově určitě příjemný zážitek.

• 21.1.2016  16:24

Já tady tomu škváru musím rozhodně trochu zvednout úroveň jelikož sem se pěkně kravsky bavil.

• 18.1.2016  10:42
    Ex Machina (2014)

Pod jednou hvězdou v jednom ráji chtěl jsem žít... Pekná variace na téma Adam a Eva.

• 17.1.2016  21:39

Děkuji za více filmařiny a méně výbuchů a destrukce.

• 2.12.2015  00:53
    47 róninů (2013)

Odfláknuté, to je přesně to slovo co vystihuje 47 róninů. Chtěl jsem být původně přísnější, ale zase námět se musí ocenit a ten opravdu stojí za to. Nicméně o to více ste dožraný, když je to pak podobným způsobem zprasený.

• 30.9.2015  09:19

Prvních pár minut sem trpěl a chtěl to vypnout, říkal jsem si pane bože zase další pokus o znovuoživení legendy tak jako u Batmana. Objektivně sem usoudil a k úcty k legendě Terminátor to vydržel, vyplatilo se. Nakonec se ukázalo, že se jedná o možná komplikované pokračování, ale to už tak bejvá, že se věci zkomplikují, když začnete cestovat časem a měnit osud. Od okamžiku kdy se na scéně objeví postarší Arnold začal mne film zajímat, předznamenávalo to, že se někdo snažil navázat na příběh a zkombinovat všechny předešlé zkazky. Dle mě se to velice povedlo a stejně jako u Promethea nechápu negativní reakce, nic méně člověka ponořeného do jedné či druhé ságy znalého všeho předešlého a člověka schopného imaginace pobaví a rozhodně nezklame. Skvělé, ode mne plný počet bodů!!!

• 25.9.2015  12:25
    Memento (2000)

Memento, s delším odstupem, když ho vidíte znovu zase překvapí. Je to umělecké dílo.

• 25.9.2015  11:42
    Interstellar (2014)

Stále si kladu stejnou otázku, vážně 55. nejoblíbenější film? Jak je to možné, vždyť všichni jsme snad viděli Znamení, Kontakt, 2001 Vesmírnou odyseu, nebo se pletu? Proč o tom vlastně uvažuji? Je to jednoduché, Interstelar je výplodem 12ti letého dítěte fascinovaným zmíněnými filmy, jehož taťka zařídil aby se ty nejlepší scény zkopírovali a nahráli s jinými herci. Další stopy myšlenkových pochodů 12ti letého děcka kupříkladu situace "Pojďme přistát na očividně neobyvatelné planetě bude bžunda ne? Atd. atd. Film zachraňuje až konečné rozuzlení, no je to škoda mocná myšlenka zprzněná neschopností tvořivé imaginace.

• 7.8.2015  13:07

Ne pokaždé když se čerpá z nějakého ověřeného zdroje jde o kvalitu, ale v případě Zběsilé cesty jde o hodně kvalitní zážitek!!!! Velký důraz kladu na shlédnutí filmu v původním znění!! Díky za Maxe!! Mel Gipson je mrtev, ať žije Mel Gipson!!

• 7.8.2015  13:03

Možná je to očekáváním, možná je to prostě jen větší nuda než předchozí díly, první síle vzdoru prostě tak nějak chybí šťáva a časté histerické záchvaty hlavní hrdinky mi lezou na nervy, poslední díl si ale nenechám uniknout, jsem zvědavý jak to celé dopadne.

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22