Mutant (1995)

Typické Béčko, ale s ambicemi Ačkových filmů a krásnou Natashou Hensridge, u té jsem promasturboval dost času.

Lesní duch (1981)

Neuvěřitelná hororová klasika a nezkutečný Bruce Campbell!!

Probudím se včera (2012)

Koukatelná komedie s několika vtipnými pasážemi, ale celkový nápad mi připadal tak kýčovitý, že i ty humorné pasáže se skoro ztrácely. No nic méně na umření to není takže vlastně dobrý.

Horton (2008)

Bláznivé a komicky trapně kýčovité, jednou kouknout a už víc nemusíte, jen v případě, že po čase úplně zapomene o čem to vlastně bylo a vy si nemůžete pomoci a podíváte se na to znova.

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Nemohu říci, že je to špané, ale není to ani dobré něco mezi a nikdy sem se nevydržel dívat od začátku do konce.

Všechnopárty (2005) (pořad)

Karel Šíp dle mého vkusu rozjíždí mnohem vtipnější a uvolněnější talk show než Jan Kraus.

Hanebný pancharti (2009)

V podání Quentina Tarantina je druhá světová válka ještě o něco úchylnější než ve zkutečnosti byla. Skvěle vybrané herecké obsazení a brilantní dialogy, ale nepředčí pach Tarantina, který mi bohužel už tolik nevoní, svou neustálou brutalitou a obscénostmi.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Drobné zlepšení od posledního dílu, ale stále je tu spousta okamžiků kdy je moc znát, že je to celé nesmysl, ale méně než v Zániku.

Resident Evil: Zánik (2007)

Degradace o dva stupně, špatné dialogy při kterých se kroutí obě hemisféry mozku mi neudělali vůbec dobře.