Neuvěřitelný Hulk (2008)

Ne a ne natočit Hulka tak aby si člověk řekl WOW to byl ale skvělej film. Neuvěřitelný Hulk je lepší než první pokus, ale pořád je z toho cítit žoviálnost.

Klub rváčů (1999)

I přes to, že mi rozuzlení zápletky jeden neopatrný kamarád prozradil, je celý film tak silný, že v něm vůbec o závěr nejde, ale věřím, že kdybych to nevěděl určitě bych se z toho posral. Nejlepší role Edwarda Nortona a Pittova hned po té z 12 opic.

Hulk (2003)

Vlastně to není špatný film, ale někteří jinak skvělý herci tu hrají jako sjetý, anebo jsou tak špatní právě protože je chtěl mít režizér čístý? No nevím, každopádně tenhle film na dno táhnou Nick Nolte a Jennifer Connelly, které ale jinak respektuji.

Pleasantville: Městečko zázraků (1998)

Vše začalo jen černou a bílou, kdo už si dnes zkutečně uvědomuje jaké to bylo koukat jen na černobílou televizi??! Příjemný film s hlubokou myšlenkou, který mi kazí jen Tobey Maguire.

Sametoví vrazi (2005)

Nemám rád když se české kriminální drama podobá, nebo se snaží podobat těm americkým, ze Sametových vrahů sem při sledování tenhle pocit měl.

Zákon gangu (2008) (seriál)

Pokud se na tenhle seriál dívá opravdickej drsoň, musí mu to připadat spíš jako nepovedenej sitcom, ale dršoni se na televizi nedívaj.

Futurama (1999) (seriál)

Moc nechápu oslavy tohohle animákovýho kultu. První čtyři série jsou zábavné, ale pak se z toho stává zoufalá snaha bejt vtipnej za každou cenu. Jedinej kdo si tam drží dobrej standard je samozřejmě velkomožný Bender.

Želvy Ninja (1987) (seriál)

V době uvedení to byl naprostý fenomén, měl jsem Donatela a žil tímhle želvím šílenstvím. Teď po těch letech s odstupem dospěláka to vidím asi už prostě jinak, ale vtip tomu stále nechybí a oceňuji ho možná ještě více než dříve.

Thor (2011)

Tohle se vážně povedlo, lehce stravitelný biják koukatelný stále dokola (5x zatím) a víte co jdu se na to kouknou po šesté. Vážně dobrá vypalovačka.