Sedmý syn (2014)

Chcete se podívat na pořádnou fantasy, kde J. Bridges kosí čarodejnice a školí nového neporazitelného žáka? Tak nekoukejte na todle - Totální ztráta času. Furt jsem si říkal, až aspoň závěrečná bitva musí stát za to. Ne nemusí, vůbec nic se tam nestane. Film je od začátku chaotickej, bez vysvětlení toho co se děje a proč. Část informaci se dozvíte zhruba uprostřed, ale pohled na film to nezmění. Bridges vypadá celej film jako by si nacpal hubu jídlem a nemohl pořádně mluvit. Jak vše dopadne víte hned od počátku, ale furt doufáte, že cesta ke konci bude aspoň protkaná něčím lepším než jen prázdným tlacháním a souboji co skončí za 2 vteřiny.

Vlk z Wall Street (2013)

Posledni dobou mam pocit, ze prvni poloviny jsou super a druhy by se snad ani nemuseli tocit. Prvni pulku se neskutecne bavite a film uhani milovymi skoky. Druha pulka se vlece, prijde mi ze oda na vsechny drogy a super zivot plny promiskuiity a fetu je krapet prehnana nemluve o 10 minutovejch zaberech k nicemu. Celkove jsem odchazel s rozporuplnymi dojmy, ale rozhodne ne zhrzen.

Elysium (2013)

Nejslabsi cast tohoto filmu je jeho pribeh. Film na pohled vypada dobre, ale jako celek pusobi slabsim dojmem nic se tam nestane a v podstate je konec. Damonovi neni ani duvod fandit, protoze stejne vse dela ze sobeckejch pohnutek a kdyz je konec rozhodne se pro vetsi dobro.

Enderova hra (2013)

Tento film prijemne potesil. Necetl jsem knizni predlohu, ale asi to budu muset dohnat. Asa Butterfield v roli Endera ktery je genialni, diky tomu trosku sikanovany, ale dovede se probojovat nahoru je divatelny a hraje velmi dobre. Docela rychle mu clovek zacne fandit a ceka cim vyzraje na ostatni. Filmovy vizual nevypada spatne, ale mozna by se hodilo trosku drsnejich bitev jenze co bychom chteli od PG-13. Jediny co me trosku vadilo je, ze deti najednou vladnou vsem. Dospeli je sice vedou zakazujou jim to ci ono, ale pak po nich chteji aby veleli vsemu okolo.

Push (2009)

Film mi nastesti nic nesliboval (narozdil od kamarada co jej doporucoval), takze nejsu tak moc zklamanej ze jsem nic nedostal. Dej mi prisel strasne plitkej a predvidatelnej. Pusobilo to na me dojmem jinak na tocenych Heroes, ale bohuzel ne lepe. Stejne jako v Heroes se tu deje neco "velikyho", ale nic vas nevtahne dovnitr zajimat se o to blize.

Riddick (2013)

Nebylo to zlý, ale nebylo to ani výborný. Mám pocit, že se tu někdo snažil oživit drsnou jedničku .. spousta scén, celkový námět, ale né uplně se to zadařilo. Ta jednička má v sobě prostě něco jinýho, necharakterizovatlenýho a zvířecího. Jinak ano dobrej film, pobavil a Starbuck z Battlestar Galactica byla super :)

Nespoutaný Django (2012)

Výbornej film plnej akce, krutého humoru a ironie. Co mi však vadilo je zbytečně dlouhá stopáž a neuvěřitelně častý momenty se zpomalenými záběry, kdy hrdinové někam jdou a jdou a jdou a stojí a zase jdou a jdou .... Uaaa proč? Nebít toho dal bych vyšší hodnocení i 5, takto je to někde mezi 3-4 a protože mě to rozčilovalo dávám 3.

Muž z oceli (2013)

Konečně super man kterej nevypadá jak teplouš, konečně film se supermanem kde se něco děje, konečně film o supermanovi, kde neřešíme jen jestli zachránit Lois nebo lidstvo. Parádní nářezová akce, kterou jsem hltal. Caviil je nejlepší superman co jsem kdy viděl a prvně mě skutečně bavil. Hudba od Zimmera no co víc si přát a režie Snydera .. jo a jo a jo aspoň ví co se nám snaží sdělit.

Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (2004)

Strašný, sice mám Willa Ferrella rád, ale hrát řvoucí chlupatý hovado bych asi zvládl taky .. i když nevím jak s tím chlupatý. Film o bandě uřvanejch děcek, kterejm je bohužel 40 let a myslí si, že svět jim padne k nohám. K tomu mluvící pes s medvědem nějak nevím kde tu hledat humor.

Jako za starejch časů (2012)

Maník z důchoďáku, maník z lochu a elegantní maník všichni ve věku našich dědečků nebo mrtvých pradědečků společně pobíhající, stířeljící, šukající a drtící mladý nafoukaný hajzlíky .. jo cca o tom tento film je. Obsazení i výkony paráda.