Bílý oleandr (2002)

M. Pfeiffer skvěle podala matku, která dceři evidentně nepřeje šťastnej život, stejně tak se počastovala Alison Lohman s rolí Astrid. Skvělej film, kterej donutí zamyslet se nad vlastnim životem, totiž že by mohl stát za hovno mnohem víc.

Roboti (2005)

Jeden z mých nejoblíbenějších počítačových animáků pro děti + dospělé. Proč je to tu v modrejch číslech? Možná protože jsou tu všichni jen banda zabedněnců a nepoznaj dobrej film, ani kdyby jim ho omlacovali o hlavu? jo, to bude ono.

Dívka s perlou (2003)

Jak film po obrazové stránce perlí záběry vypadajícími jako dobové obrazy, tak po té dějové strádá.

Kanibalové (1980) odpad!

Mám ten dojem, že kampaň Kanibalů byla toho času založená na tom, že to jsou autentický záběry z natáčení dokumentu v Amazonii... tak možná tehdy by to na mě mohlo zapůsobit, ale dneska už z toho zbyl pouze lol. + zamysleme se, co by tohle mělo dokumentovat? Jedině režisérovy úchylný choutky v naprosto neopodstatněně použitym násilí.. l'art pour l'art, ovšem místo 'umění', 'násilí'. ubohost.

Ukradené Vánoce (1993)

Nejlepší film Tima Burtona, který nenatočil Tim Burton.

Matrix Revolutions (2003)

Nevim, jak zbytek filmu a co dvojka ... ale ta pointa, sakra, to jsem nečekal, velký plus.

Jesus Christ Superstar (1973)

Jenom nejgeniálnější muzikál jaký kdy byl, je a bude natočený, jinak vlastně nic, co by stálo za řeč.

Žlutá ponorka (1968)

Modří Hnusáci... v dětství mě pronásledovali ve snech a viděl jsem je v každým temným zákoutí... storyline neméně geniální jak samotná kapela, nemluvě o tý dokonale psychedelický animaci.

Batman (1989)

Nejlepší komiksová adaptace? Rozhodně ano!

Král rybář (1991)

Tento film mám veľa rád, hodně mě vzal, tak "silný příběh" - přestože tohle slovní spojení zní lacině - se jen tak nevidí. 100%