Gangster Ka (2015)

Gangster Ka mě bavila hlavně kvůli tomu co představuje. Děj utíká velmi rychle, což je ku škodě, protože nedává prostor na přesnější vykreslení příběhu. Občas jsem se v příběhu ztrácel. Přál bych si detailnější popis Krejčířova života, ale i tak jsem vcelku spokojen. Čermák hraje výborně, to samé Bjelac. Gross a.k.a Tomáš Jeřáběk byl správně ulisnej.

Pošetilost mocných (1971)

Už jsem s Luisem viděl mnoho zábavnějších filmů. Tohle španělské divadlo mi zas tak moc nechutnalo. Ovšem hudba se mi vryla pod kůži.

Jimmy Carr: Telling Jokes (2009) (TV film)

U Jimmyho mě mrzí jen to, že preferuje kvantitu před kvalitou. On řekne desítky možná stovky vtípků, kterým se zasmějete, ale neřekne nic, co by stálo za zapamatování. Žádná skvělá historka, žádný košatější vtip... jen spousta rychlých vtípků k rychlému pobavení.

Maverick (1994)

Průměrný film s lehce nadprůměrným hereckým obsazením. Ne moc vtipný, ne moc akční a překvapivě ani ne moc nudný.

Rozum a cit (1995)

Tenhle snímek mi byl od začátku velmi nepříjemný. Neosobní a vypočítavé chování hlavních postav bez špetky humoru. Romantiky co by se za nehet vešlo. Nic pro mě.

Monty Pythonův smysl života (1983)

Občas se vyskytne film, který mne úplně mine. Takto vysoké hodnocení si zkrátka neumím racionálně vysvětlit. Má přes 80% protože Python? Většina lidí, co tady tomu sází plný počet, odsuzuje fekální humor současných amerických teenage komedií. To si ale potom nevidí do huby, protože oceňovat film, kde celá jedna scéna patří nelidsky tlustýmu praseti, který zbleje všechno a všechny kolem sebe, je jasná známka dvojího metru. Jestli má takhle vypadat pětihvězdičkovej humor, začnu preferovat ty americký shity.

Roztomilý člověk (1941)

Pokud o dialozích moc nepřemýšlíte a nevadí vám na chvíli vypnout logické myšlení, budete se dobře bavit.