Orel Eddie (2016)

Místy až komická síla odhodlání. Vždy je hezké pozorovat, jak si někdo plní svůj velký sen. Jediné co mi vadilo byl škleb Tarona Egertona - nevím z jakého důvodu se polovinu filmu tvářil jako kdyby neuměl do pěti počítat. Silně mi to vadilo.

Princ a Večernice (1978)

Větrník pod Slunečníkem s princeznou v období Měsíčků. Výbušná kombinace.

Batman: Návrat Temného rytíře, část 2. (2013)

Batman sice vznikl z kresleného komiksu a jeho animované provedení tak může být do jisté míry návrat ke kořenům, přesto dávám přednost hrané verzi. 'Strhující' akční scény v animáku, ať jsou sebepovedenější, mohou jen těžko konkurovat těm v hraných filmech, což je tento případ...

Tom a Jerry: Největší honičky 4 (2009) (video kompilace)

Ta příběh podkreslující hudba mě málem zabila. Vydržet ji u krátkého příběhu ještě jde, ale 2 hodiny v kuse, to je k zbláznění...

Louis C.K.: Live at the Beacon Theater (2011) (pořad)

Louis to říká otevřeně a s nadhledem. To ale nestačí. Neškodilo by trochu vtipu. Nevím úplně proč, ale když se koukám na komediální show, tak se prostě rád zasměju. To se mi tady nepovedlo.

Jimmy Carr: In Concert (2008) (TV film)

Nevím proč, ale ten vtip založený na rasismu a sundavání ostatních mi nějak nesedí... Stejně tak to neustálé přebíhání mezi tématy.

Městečko South Park: Říše fantazie (2008)

Upřímně mi moc nedochází to přestřelené hodnocení, které tu Říše fantazie má. S Peklem na Zemi se totiž nedá vůbec srovnat. Sice tvůrci ukázali notnou dávku představivosti a svedli k sobě opravdu neuvěřitelnou sílu filmových postav, ale přišlo mi, že trochu na úkor vtipu. Zachraňuje to akorát Cartmen a jeho suchý koule. Na South Park lehkej nadprůměr.

Asterix: Sídliště bohů (2014)

Nová a velmi povedená animace, avšak příběhově slabší a nudnější. Čtyři dávám jen proto, že mám pro Asterixe a Obelixe slabost.

Dylan Moran: Like, Totally (2006)

Opravdu vtipných komentářů je tam pomálu. Měl jsem pocit, že narodit se jako Angličan nebo Ir, tak si to představení užiju o dost víc, zkrátka humor určený domácímu publiku.

Válka Roseových (1989)

Musíte se trochu povznést nad příběh, abyste si ho skutečně užili, protože ta podlost, kterou ve filmu K. Turnerová disponuje, je spíše srdcervoucí. Viz. paštika. :)