Podfukáři (2013)

Znám taky jedny takovéhle podfukáře, říkají si vláda ČR. Tihle podfukáři jsou taky docela tvrdej oříšek, protože je furt nikdo nedokáže chytit a zavřít do lágru. Film odsejpal a já jsem nabil dojmu, že tady nepůjde dát nic jiného než plný počet, ale to jsem ještě neviděl to finále. Twist o 360° takže jsem se jenom otočil a byl zase tam, kde jsem byl předtím. Tohle mi prostě nehorázně sere. Film jede super a nějakej trotl vymyslí takovýhle finále. Že vám není hamba. Upozornění pro lidi co to neviděli: Nehledejte v tom logiku. || „PRVNÍ PRAVIDLO MAGIE: VŽDYCKY BUĎTE NEJCHYTŘEJŠÍ ČLOVĚK V MÍSTNOSTI...”

Miluj souseda svého (2014)

Jaj, to je velká škoda! Bill hraje super hru, ale tolik nevyužitého potenciálu, co z toho ještě šel vytěžit. No, asi největší zklamání je to, že se film rozjede jako super komedie, ale najednou v půlce filmu nastane obrat o 180° a rázem je z toho vážné drama, odkud se komedie vytratila.

Sim Salabim (2008)

Nejpovedenější groteska za poslední léta. Pixar je prostě TOP.

Česká spojka (2002)

To byl tak super film. 2 hvězdy za Prahu.

Soumrak (1998)

Tak tohle už nechci vidět.

Lucy (2014)

Proč? A ještě jednou. Proč? Tenhle film měl nějaký potenciál, alespoň nápadem. A co se z toho vyvinulo? Paskvil, nejlepším záběrem jsou Freemanovo kecy o přírodě a mozku a občas Scarlett, která je taky v některých fázích filmu otravná, jako osina v zadku. Besson si asi něco musel šlehnout, když tohle tvořil. || „NEVĚDOMOST PŘINÁŠÍ CHAOS, NE ZNALOSTI”

Hercules (2014)

V poslední době trpím u filmů nudou. Ne jinak tomu bylo tady. Prvních 10 minut bylo super, ale pak se z toho zrodila vyložená kalvárie. || „BUDEM BOJOVAT ZA TEBE A UMŘEME ZA TEBE.”

Birdman (2014)

Svět se v prdel obrací. 78%? Za co? Tak nudnou frašku jsem už dlouho neviděl. Je to spíše pro takové ty inteligentnější jedince, kterým nevadí jakou vyčerpávající formou se to odehrává. Dál nechápu, co to vzniklo za trend, aby měly filmy víc než 2 hodiny. Dobrý film pro lidi, co zrovna nemají po ruce prášky na spaní. || „POPULARITA JE MALÁ SESTŘENICE PRESTIŽE.”

Trosečník (2000)

No, zase až takovej odvar, jako tu avizuje pár lidí to doopravdy nebyl.