V tom domě straší! (2006)

Hodně zajímavý animák, kde je propojen horror a komedie. Škoda, že z toho nevytřískali ještě víc.

Smrt krásných srnců (1986)

Viděl jsem tento snímek, když mi bylo asi 14 nebo 15 let. Absolutně jsem z něho nebyl nadšenej, protože jsem to jednoduše nepochopil, ale když se na to podívám dnes znova vidím, jak Ota Pavel uměl krásně psát a zaujmout čtenáře, jenom to prostě není vhodný pro menší děti.

Jack Ryan: V utajení (2014)

To já jsem byl docela spokojenej. Předchozí díly jsem neviděl tak jsem nemohl porovnávat, jestli to bylo tak na nic, jak tu někteří píšete. Mně to na tu hoďku a půl stačilo abych se "zabavil".

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Jackson to dokázal! No, hodnotit tohle veledílo něčím jiným, než je 5 mi přijde nesmysl. Toho, koho nebavili první 2 díly, tak se mu to stejně nebude líbit a bude tu roznášet ty moudra o tom, jak to bylo o ničem a že LOTR (bla bla). Já jsem se velmi bavil. Samozřejmě, že jsem knižní předlohu četl. Tak jako u těch předešlých dílů tak i zde. Nadupaných 144 minut, ve který jsem viděl vše, co jsem chtěl. Víc se o tom rozepíšu jindy. || BUDETE MĚ NAPOSLEDY NÁSLEDOVAT?„

Neznámý (2011)

Berlín je krásné město. A Liama Neesona mám rád, tak jsem se řekl proč do toho nejít. Průměrná nálož, kterou si pustíte jen jednou. || „NEZAPOMNĚL JSEM VŠECHNO. VÍM JAK TĚ ZABÍT ZMETKU.”

Máma na tahu (2014)

Ale jo, bavil jsem se a to mi stačí.

Tučňáci z Madagaskaru (2014)

Tak tohle bylo strhující dobrodružství, který mě pobavilo tak nejvíc jak mohlo. Tučňáci byli asi jediná věc, která mě na Madagaskaru bavila. Když jsem viděl, že se natočí film jen o nich, tak jsem si říkal, že to nebude schopný pokrýt a zabavit natolik, jak tomu bylo zvykem u Madagaskaru, potažmo seriálu. Opak byl ale pravdou. Řezal jsem se od začátku až do konce a to většinou od animáků očekávám a nestává se mi to často. || „TY KALHOTY JSEM MĚL ZAŘEZANÝ AŽ V BUNDESLIZE.”

Šéfové na zabití 2 (2014)

No, mně to přišlo až trapný v některých záběrech. || „JENOM PROTOŽE TVŮJ FOTR NA TEBE ZAVOLAL POLICAJTY NEZNAMENÁ, ŽE TĚ NEMÁ RÁD.”

Schindlerův seznam (1993)

Škoda, že až moc tenhle film tlačí na diváka. Chce ho každým záběrem dojmout. Jinak se doopravdy jedná o filmový skvost, který si zaslouží být v TOP 5. || „TENHLE SEZNAM JE ŽIVOT.”

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Do prdele proč? Já jsem nechtěl čumět 2 debilní hodiny na to, jak se dělal marketing na 50 odstínů šedi. To mi připomíná, že bych se na ten film taky mohl vydat. No moc nedokážu pochopit, jak někdo může říct, že to bylo nadupaný. Tohle je prostě moc i na moje chápání. Nevadí. Začalo mi to připomínat tu hovadinu Stmívání. Už se strašně moc těším na letošní listopad, kdy má tohle vygradovat. Odpad ještě dávat nebudu, ten si schovám, kdyby přišlo něco ještě horšího. || „PANÍ EVERDEEN, VĚCI KTERÉ MÁME NEJRADŠI NÁS NIČÍ.”