ioope

Člen Lokiho armády

2 body

<< předchozí 1 2
    • 2.9.2017  22:14

Když se převtělím do svého dětského já, uvědomuji si, jaká to byla vlastně příjemná podívaná; zavzpomínat si na staré dobré klasické animované pohádky a ne na ty, které dnes vypouštějí do světa, kde hrdinové pobíhají s tablety a kdejakou jinou moderní technologií v ruce... Dokonce i koutky úst mi párkrát ucukly na to, jak těžké je mě rozesmát.

• 29.7.2017  17:55

Typická zápletka, která je ale zajímavě pojata. Nezaměnitelná japonská pohádka pro celou rodinu. Jen ta děcka nemusela tolik řvát nahlas :D

• 25.7.2017  22:05
    Kick-Ass (2010)

Tak a teď si všichni pojďme hrát na superhrdiny, buďme u toho spostý a snad tím na sebe nalákáme i nějaké ty holky. Malé holčičce dejme do ruky zbraně a ona nám vyřídí bandu o hlavu vyšších nepřátel, ze kterých až přehnaně často stříká krev... Ne, tohle ani Nicolas Cage a jeho úsměv jen tak nezachrání...

• 24.7.2017  19:30

Černý humor...doslova.

• 4.7.2017  08:32

Průměrná pohádka, co splnila svůj účel a ničím jiným, kromě zajímavého fantasy světa, nezaujme.

• 25.6.2017  16:56

Film o psech s obvyklou zápletkou. Myšlenka zajímavá, ale zpracování mohlo být kapánek lepší a přítomnost "převtělování" mi přišla přehnaná.

• 21.6.2017  06:56

Mohlo to být lepší, mohlo to být horší. Místy až moc velké klišé. Také se mi nelíbí nevkusný překlad názvu (Devil's Mistress). Za to nasvícení a perfektní úhly dramatických záběrů dovedou fascinovat a vyrazit dech (což se u českých filmů moc nevidí, že). Spíš ale mám nostalgický herní zážitek v podobě Mafie a Mafie II než ze samotného filmu.

• 4.6.2017  16:06
    Shuffle! (TV seriál) (2005)

Postavy: Postav je v anime celkem požehnaně…no nicméně všechny jsou až chorobně zabouchnuté do hlavního hrdiny, což je trošku stupidní. Zase na druhou stranu Rin Tsuchimi je fakt hodný kluk (což se v dnešní době vidí málokdy že), takže slečny trochu chápu, jenže konkurence je vysoká a v tomto snímku si hlavní hrdina dokonce vybere svoji vysněnou, takže Vás pak možná i bude mrzet, že si nevybral Vaši oblíbenkyni, které jste fandili. Příběh: Příběh má ze začátku pomalý rozjezd, což může polovinu diváků odradit. Ochranné jednotky jednotlivých dívek jsou posléze také poměrně na nervy lezoucí. Jinak zápletka je jednoduchá, stačí si položit otázku: „Koho si sakra vybere?“ A tak polovina skoro každého dílu vypadá takto: „Dobré ráno, půjdeme společně do školy?“ a „Půjdeme společně ze školy?“ …to trochu člověka unaví furt poslouchat :D Hudba: Průměrný opening, průměrný ending. Ale celkem dojemná smutná hudba v průběhu anime. Kresba/Animace: Jedná se o poněkud starší snímek, takže kvalita je uspokojivá. Celkem: Toto anime se nezalíbí každému. Řekla bych, že Shuffle! Mohu označit jako průměrné středoškolské anime, kterému byste ale měli dát šanci, zda-li Vám padne nebo ne. Pak už je to jen na Vás.

• 4.6.2017  15:55
    No Game, No Life (TV seriál) (2014)

Postavy: Roztomilé, sexy, okouzlující…prostě božská děvčata! Každá postava má dobře vypracovaný charakter a míru inteligence, což je skutečně dobře odvedená práce. Ale právě gigantické IQ a znalosti sourozenců mohou celkem působit přehnaně, že Vám to celé najednou připadá trošku přitažené za vlasy. Příběh: Už jen ten samotný nápad je dech beroucí; Svět her? Který kluk by si to nepřál! Zvláštní je i volba barev, ale možná Vás pak z takových (převážně holčičích) barviček začnou bolet oči :D Možná je přehnaná míra magie, která seriálem neustále proudí, ale ta by se dala prominout v porovnání se zajímavým dějem a způsobem řešení problémů - HROU. Již od začátku Vás trápí jen jedna otázka: „Dokáží Sora a Shiro vyšplhat se a porazit samotného Boha?“ Jenže to se nedozvíte ani na konci série, což je celkem škoda, že má jen 12 dílů, které se dají skouknout během 2-3 dnů. Proto je docela smutná nepřítomnost případné druhé série (než nějakého filmu). Mimochodem, dočkáte se úplně plného pytle lechtivých nahých scének. Hudba: Opening je naprosto strhující, zvuky klavíru na začátku mluví samy za sebe. Ending už není tak výrazný, ale přesto si stojí dobře. Kresba/Animace: Jak jsem již zmiňovala, skvělé kombinace barev. Parádní práce. Celkem: Doporučuji. Přinejmenším se hodí anime alespoň znát.

• 24.4.2017  15:27

Ještě tomu chybělo nějaké to kouzlo, aby se nám po zhlédnutí podlamovala kolena. Snad jen ten zdlouhavý soud na začátku a trochu nereálné snášení hlavního hrdiny na konci mělo na mém hodnocení dopad.

• 24.4.2017  15:16

To si radši zahraji hru než koukat na tuhle přehnanou akci s příběhem o ničem. Jedna hvězdička za snahu, ještě že jsem neměl velká očekávání. Ani trailer nenadchnul.

• 13.4.2017  22:32

Z tohoto dílu se stala neskutečná fantasmagorie. Zhulená zvířata procvičující jógu v asteroidu. Mimozemský letoun řízený šavlozubou veverkou snad zmiňovat nemusím... Jediné, co si ještě zaslouží hvězdičky je návrat mazáka Bucka a to, že si Sid taky konečně vrznul (tomu jsem to fakt přál od začátku všeho)

• 7.4.2017  22:08

Jak by řekla Harley: NUUUDAAA!

• 18.3.2017  11:12

Máme tu další parodii, která Vás vezme víc než originální film. Chvílemi trapné situace a chvílemi se červenáte smíchy. Každopádně stále lepší výkon než nudná rádoby romantika pro osamělé čtyřicátnice, kterým už nestačí vibrátor.

• 19.5.2016  16:06
    Volejte věštce (TV pořad) (2008)

Volejte...do márnice!

• 14.5.2016  20:34
    Pixely (2015)

Copak to tu máme tentokrát? Pixely...zní celkem originálně, bohužel, zpracování už tolik ne. Často užívaní slova mimozemšťané, klasická zápletka, klasické zamilování-se-do-sebe u hlavních postav, klasický šťastný konec pro děti. Důvody, proč ne pět hvězd. A teď proč tři hvězdičky. "Kostičky" a zavzpomínání si na mládí za jednu, Peter -si zaslouží hvězdičku sám o sobě- a nakonec samozřejmě vtip a parodie na "nerd stuff".

• 6.5.2016  10:20

Postavy: Naštvaná Rukia, zbrklý Ichigo, pohodový Isshin, starostlivá Yuzu, pesimistická Karin, milující Masaki, zamilovaná Orihime, násilná Tatsuki, nevýrazná Michiru, podlý Grand Fischer a dokonce i spravedlivý Ukitake~ Příběh: Nostalgický díl, ke kterému jen tak nečuchnete, obzvlášt, když už jste si zažily ty novější... Hudba: Zazněla klasická prvopočátková OSTčka~ Kresba/Animace: Snad jen ten Ichigův ksicht je sešlápnutý... Celkem: Popravdě, teď mám hlavě trochu bordel, když jsem si přečetl mangu, tam se totiž scéna probírala do větších detailů, ale i tak musím uznat, že tenhle kousek pravdy tenkrát diváky uspokojil~

• 5.5.2016  18:33
    Boku no Pico (2006)

Boku no...Penis! Ehm, ale teď vážně, tohle je poprvé, co jsem viděl yaoi hentai...bude to asi tím, že něco takového nevyhledávám a Boku no Pico je klasická lapačka, kdy se máte nachytat, když seriál všichni znají a mluví o něm... Jediné, co na tom uznávám: Diváci mohou nahlédnout do jiného než heterosexuálního světa, tak trochu z jiného úhlu...a ti nadrženější z nás se budou snažit kopírovat polohy...huh... Děvčata (vlastně chlapci) se chtějí nejspíš vyhnout znásilnění, když jim někdo zvedne sukničku, akorát s křikem uteče...hodně daleko. Nebo se jedná o transexuály, kteří si nakonec operaci pohlavních orgánů rozmysleli...těžko říct~ Co říct snadno, neskutečně japonské (čtěte: zvrhlé)! Člověk má co dělat překousnout zdánlivý věk postav (Pico ale kupodivu sladká čtrnáctka) a ony to ještě v jednom kuse zhoršují svými zkušenostmi...sexuálními zkušenostmi. Toto anime má nejspíš napomoci k uvědomění si své sexuální orientace...a nebo z Vás udělat asexuála. Sice si teda asexuální nepřipadám...ale jistou psychickou újmu pociťuji... Teď si musím dlouho odpočinout od porna...a obzvlášť od toho v Japonsku...

• 4.5.2016  20:40

Postavy: Charaktery a povahy dodržené~ Chybějící postavy~ Příběh: Huh, to má být vše? To jsme se toho moc nedozvěděli~ Hádám, že valná většina lidí ráda odkrývá pravdu...kdežto tady máme její pouhý nástřik...nic víc. Hudba: Jako vždycky, oslnivá~ Kresba/Animace: Nenastala žádná změna. Celkem: Škoda, takové 50-ti minutové málo...tohle OVA si zasloužilo více pozornosti, než mu bylo dáno~ Ale na druhou stranu, bylo příjemné vidět Leviho začátky...dva přátele...a jak to vlastně všechno začalo. I Levi měl ze začátku emoce a prožíval svoje první setkání s titány jako každý jiný...až mi z toho přitom smáčely horké slzy obličej...shit...

• 3.5.2016  18:38
    Hetalia: The Beautiful World (TV seriál) (2013)

Postavy: Už jste si na ně prostě zvykli...a milujete je. A zamilujete si i ty další~ Příběh: Obzvlášť zajímavé jsou díly ve školním prostředí~ Dále většina z nás jistě ocení zaměření na jednotlivé státy~ Hudba: Mawaru chikyuu rondo~ ...začali jste si zpívat, že? Kresba/Animace: Už je to lepší než předchozí série, takže spokojenost.

• 3.5.2016  18:27
    Hetalia: World Series (TV seriál) (2010)

Postavy: Spíš takové dokoření první série~ Příběh: Žádný~ Hudba: Hatta futte, hatta futte, hatta futte pareedo, miwaku no sekai e andiamo~! Kresba/Animace: Stále vopruz~ Celkem: Stačí vidět jednou...vážně.

• 3.5.2016  18:11
    Hetalia: Axis Powers (TV seriál) (2009)

Postavy: Hetalie, státy jako lidé, sice stereotypní, ale názorná ukázka smýšlení a jednání jednotlivých národů a zemí. Sice je to stále takové na hlavu, ale okay, raději nad tím moc nepřemýšlejte...ale nápad velice originální, to se nedá zapřít. Příběh: VELICE zpřeházený. Kdo má rád chaos v hlavě? Jednou jste u Japonska doma a najednou se ocitnete ve Francii...raději teda radši nepřemýšlejte ani nad příběhem a raději se zasmějte nad nekončící zábavou a důvtipem. Hudba: Opening spíše působí otravným dojmem a endingy...neskutečně chytlavé a snadno zapamatovatelné! Kresba/Animace: Hrozná...ale naštěstí se to novějšími sériemi lepší. Celkem: Je tato recenze kladná nebo spíše záporná? ...Asi napůl, jako samotné průměrné anime. Má mnoho kladů ale i také záporů (včetně lehké retardace, že? Och, ještě že něco takového nepovažuji za svaté a znám mnohem záživnější anime...). Už jenom samotných pět minut jeden díl...co to má být? Reklamní přestávka v Japonsku? A co potom ten neuvěřitelně mocný, všude prolezlý fandom? Každopádně, nenechte se zlákat, když nechcete, jinak Vás ten fandom znovu vtáhne do díry~ Teď se uchyluji ale k mému oblíbenému kritizování, co takhle něco vyzdvihnout? Myšlenka, kopa legrace (a spousta toho i na internetu~) jsou prostě nevídané. Dejte si ruku na srdce, tohle anime Vám toho dalo do života hodně a to nejen znalosti...

• 13.2.2016  15:13
    Láska pod hvězdami (TV film) (2015)

Ani nevím, proč se mi tento kanadský film tak líbil, snad taky proto, že se zajímám o psychologii a rád bych ji vystudoval, takže toto téma bylo pro mě velice blízké. Jsem spokojený jak s příběhem, tak s hereckými výkony a vlastně celkově obsazením. Herečky a herci jsou velice příjemní a nejsou dokonalí...jako žádný člověk. Každých pět minut jsem brečel...opravdu. Také jsem dosud nic podobného neviděl, kolik překážek může stát začínajícím psychologům v cestě...

• 14.1.2016  16:34

Postavy: Jen pár nových, žádná sláva~ A ještě ke všemu úhlavní záporák se jaksi vypařil ze scény, protože byl totální slaboch...AHA. Příběh: Pro mě nejslabší Bleach film, sice zajímavá zápletka, ale ta nakonec plně nevyužila svůj potenciál. Také mě zamrzelo, že se ve snímku neobjevili všichni dosud známí Shinigami, jako tomu tak bylo v předchozích dílech. I kdybych neměl film porovnávat s těmi ostatními, pořád docela zklamání... Hudba: Poprvé během sledování Bleache mě neuchvátila, ne, na tohle zvyklí opravdu nejsme, ale za to ending opět uspěl. Kresba/Animace: Co se Bleache týče, tak zatím nejlepší. Celkem: Docela zklamání. Dozvěděli jsme se trochu něco nového o Pekle, ale jinak skouknete jednou a podruhé už Vás to bavit nebude...

• 27.12.2015  17:16

Jak něco takového mohli vypustit do světa? To bylo první, co mě při titulkách napadlo. A opravdu. Čekal jsem daleko lepší výkon a příjemnou podívanou. Místo toho jsem se dočkal směsice hluku a nemožně poskakujících tučňáků s hloupou vyspělou technologií všech udělátek. Od tučňáků samotných jsem očekával lepší nasazení plné akce a promyšlenosti, přeci jen, toto je jejich film. Jenže, dopadlo to, jak to dopadlo.

• 28.10.2015  19:44
    Kouzelní kmotříčci (TV seriál) (2001)

Jedna hvězdička a to jen proto, že jsem na Kouzelné kmotříčky ve svém dětství koukal a z každého dílu plyne nějaké ponaučení.

• 28.10.2015  19:36

Veselejší a barevnější Mrtvá nevěsta Tima Burtona. Takhle bych tento "mexický" snímek uvedl. V prvních minutách jsem nad animací ohrnoval nos, ale posléze se mi celkem dostala pod kůži a zalíbila se mi její originalita. Zápletka je velice poutavá a chvílemi mi to přišlo jako jakýsi návod a ukázka toho, co ženy od muže očekávají... Ačkoliv se může jednat o slátaninu, tak jedině dobrou zábavnou slátaninu a vůbec nelituji, že jsem ji shlédl :)

• 25.8.2015  19:37
    Křižácké hrady (TV seriál) (2012)

Překlad názvu do češtiny považuji za velké zklamání, jinak se mi série líbila a připadám si o něco chytřejší. Beztak ale se najde spoustu věcí, které již před sledováním divák věděl.

• 18.8.2015  17:55
    Trhliny (2009)

Nelituji, že jsem zhlédl toto drama. Stojí za to a najdete zde i chování jedinců dnešní doby. Ačkoliv, zaráží mě na tom konečný zvrat, ke kterému většinou dochází ze žárlivosti u žen... Doporučuji spíše ženám...

• 13.7.2015  16:23

Harry Potter a Ohnivý pohár mi přijde jako slabší díl, který nenaplnil všechna má očekávání. Ale na druhou stranu přítomnost Davida Tennanta a Roberta Pattinsona mile překvapila.

<< předchozí 1 2