• Thriller

47 metrů (2017)

Po "The Shallows" letos druhý nejlepší thriller. Napětí od začátku až do konce. Žádní animovaní žraloci ala THE ASYLUM movie. Škoda jen, že na netu v tuto chvíli není blu ray verze.

Mělčiny (2016)

Parádní film s napětím, sympatickou herečkou, s roztomilým rackem a krvežíznivým žralokem. Sakra, už nikdy nejedu k moři :-)

Živí a mrtví (2016) (seriál)

Super :-) Ale ten poslední díl mne totálně vytočil :-(

Summer Camp (2015)

Takový podprůměr, ale dalo se to přežít. Horror, na který brzy zapomenete.

Pod vysokým napětím (2015)

John Travolta vypadá na 62 let stále dobře, zato Sharon Stone o které psal Blesk, že vypadá na 30 let, vypadala na 70 let. Jasně, hrála ožralou matku, ale i tak abych ji hádal 30 let, musel bych mít 10 dioptrií a stát od ní 50 metrů. Co se týče filmu, nechtěl bych dělat takovou práci ani za milion. A ten konec? To opraváří nemají s sebou nařádí? Stačilo mít nějaké větší gumové kladivo, ne?

All Girls Weekend (2016) odpad!

Další srajda na obzoru. Nesympatické krávy v lese. Herecký amatérismus byl cítit na každém kroku. A ten směšný konec, tak to už byl fakt skandál :-)

The Suffering (2016) odpad!

Tak stouhle sračkou jsem si zkurvil sobotní večer :-( Že já blbec raději nekoukal na Jungle Book nebo na Tarzana. Tahle hovadina Vás unudí k smrti. Žádné lekačky, obsahově trapárna, nezajímavé herecké obsazení. Prostě kosočtvrerec!

Vražedné jezero (2016)

Za scénu, kde žralok ukousne babce hlavu dávám 10% :-)

The Horde (2016)

První půlhodina byla romantika na Primě Love a pak se film zvrtnul na slabý akční film, ala Jean-Claude Van Damme v 80 letech. A ke všemu ta příšerná hudba! Ztráta času!

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Hollywoodské triky O.K., ale nulové napětí, trapné dialogy, hrdinské kecy a dědek Jeff Goldblum mne vyloženě vytáčel. A ty kecy o tom, co bylo v roce 1996 mne už fakt unavovaly Čekal jsem megatrhák a půl roku jsem se na to těšil. Výsledkem je nudná dvojka, která je jen odvarem jedničky! Jít na to do kina, tak se asi zabiju 50%

Časové pásmo bylo změněno