• Thriller

Happy Feet (2006)

Skvělá grafika, srdcervouci tučňáci! Mně, matce, sestře .... všem se nám to líbilo!

Odsouzeni zemřít (2006)

Film mne příjemně překvapil, je 100 x lepší než OPEN WATER I (ten byl nudný!). Trošku mne už od počátku zarazilo to, že jsou ti lidi tak hloupí a nikoho nenapadlo aby 2 kluci dali ruce k sobě a jedna štíhlá dívčina na ně vyskočila! Copak nikdy neblbli na bazéně???? To tu holku muselo napadnout až 5 minut před koncem, když už zůstali jen dva na živu. Promiňte, ale pokud je to opravdu podle skutečné údálosti a pokud se to opravdu stalo v Německu - tak jsou Němci naprostí IDIOTI !

Heartstopper (2006)

Skvělý horror v hnusném nemocničním prostředí. Kolikrát si po shlédnutí takových horrorů říkám a teď běž v dnešní době do nemocnice! Ven se dostaneš jen v rakvi !!! Mne osobně se film líbil, dobrá atmosféra, vytrhávání srdcí skvělé a hudba taky fajn. Nesnáším tu metalovou hudbu, která je v poslední době ve všech horrorech a tím zkazí veškerou hrůzu a napětí!

Faunův labyrint (2006)

Zvláštní pohádka spojená s brutálními sadistickými projevy důstojníka. Nic podobného jsem ještě neviděl, trošku jsem nechápal pro koho to bylo točeno? Pro děti to bylo brutální a pro dospělé trošku dětské?? Ale dalo se na to dívat!

Spláchnutej (2006)

NO co říct, po grafické stránce O.K., ale kdyby tam nebyli ti zpívající a pištějící slimáci, tak by to byla nuda, nuda a ještě jednou nuda!

The Butcher (2006)

Je vidět, že uživatelé Le_Chuck a jojinecko nejsou horroroví fanoušci. To by totiž o tak skvělém filmu napsat nemohli. Já jsem se pobavil a styl filmu Texasský masakr s motorovou pilou alias THE BUTCHER se mi fakt moc líbil. Bylo tam napětí, strach (má sestra párkrát vykřikla!),hráli tam sympatičtí herci, filmu dávám *************************

Mariňák (2005) odpad!

Nudny hnusný odporný film, kde nám pouze ukázali, jak se vojáci flákají na zahraničních misií. Mně ani sestře se tento film nelíbil a já lituji dvd-r za 15 kč. JE TO ODPAD!!!!§

Sliz (1988)

SUPER FILM mého dětsví!

Jeden hot a druhý čehý (1978)

Skvělá komedie, skvělý námět a skvělí herci! DVD má pěkný obal a hezké grafické menu!

Mravenčí teror (1977)

JOAN COLLINS MILUJI, VŽDY JSEM JI MILOVAL A NAVŽDY JI BUDU MILOVAT! :-)