• Thriller

Sanitka (1984) (seriál)

Skvělý výkon herců a seriály z lékařského prostředí prostě miluji. Nevím proč, ale vždycky, když byla scéna s Tomášem Juřičkou, tak jsme se se sestrou smáli. Připadal nám nějak směšný!

Královna koření (2005)

Aishwarya Rai je tak krásná, okouzlující, nádherná, milá, sladká, božská, žádoucí, ....prostě nejkrásnější žena na planetě. A já ji miluji! Okamžitě bych si k ní běžel koupit koření....každý den, každou hodinu, každou minutu.....

Temný obraz (2006) odpad!

Vydržel jsem se na to dívat 10 minut. Odporná grafika, neustále se měnící tváře, otřesné stínování lesklých ksichtů a obsahově katastrofa !!!! Větší hovadinu jsem neviděl. To už Ošklivka na Primě je zajímavější!

Vánoční únos (2007) (TV film)

Skvělá komedie, hezký rodinný příběh. Trošku mi neseděla hlavní dvojice. I když je Melissa Joan Hart (roč.1976) mladší než Mario López (roč.1973), v tomto filmu mi připadala nějak stará! Spíše jako jeho matka. Maskérky to u ní odflákly! Takže spíše by se mi líbilo, kdyby se dal Mario López dohromady s její hezčí sestrou Vanessou Lee Evigan. Hned by se na to lépe koukalo. Ale jinak opravdu hezká oddychová komedie

Velké sedlo (1986) (seriál)

Miluji seriály z totalitní doby. Zbožňuji : Ženu za pultem, Okres na severu, Nejmladší z rodu Hamrů, Nemocnice na kraji města, Sanitka, .... a další. Herci v té době hráli přirozeně, nehrálo se pouze v jedné místnosti, jako je tomu dnes. Komedie z té doby nemají chybu. A dnes? Co seriál, to katastrofa! Nepřirozené hraní a vše mi připadá jako divadlo, otřesné kulisy. Takže jsem rád, že ČT 1 opět vysílá tento seriál (červen 2008) a já mohu relaxovat.

Penelope (2006)

Skvělá, zábavná, oddychová, romantická komedie. Ten rypák mne opravdu pobavil :-)

Organizm (2008) (TV film)

Já dávám 3 * za počítačové triky. Mně se ta rostoucí masa líbila a rozhodně jsem viděl i horší efekty. Co se týče obsahu, tak děj se docela táhl - už jsem se nemohl dočkat konce a nebylo to nedočkavostí ! Herecké výkony byly slabé, herci nesympatičtí. Nápad to byl ale dobrý...... Jelikož mám rád horrory o mutujících virech a plazmách, požírající lidská těla, jsem rád, že jsem se na tento film podíval.

Podstata strachu (2008) (seriál)

POZOR DÍL 2 až 7 JE TOTÁLNÍ ODPAD !!!! 1x01 The Sacrifice: Tak pokud budou i ostatní díly takové jako tento první, budu velice spokojen. Rozhodně tento seriál vypadá, že bude lepší než "Masters Of Horror"! Těch 40 minut mi uteklo jako voda, bylo napětí, děj se netáhl, dobrý výběr herců, skvělá hudba...... prostě O.K ! Už se těším na další díly. => => => => 1) The Sacrifice - o takovým zvláštním upírovi na samotě u lesa v baráčku s několika blondýnama dávám 5* no a další díl : 2 ) Spooked - TV psychodrama o zakomplexovaném starém poldovi (Eric Roberts), který má vidiny díky prohřeškům z mládí. Děsná nepochopitelná nudná slátanina. Mimochodem, Julie Roberts by měla říct bráchovi, jak něco udělat s tím starým strhaným ksichtem. Je to už starý děděk a ve scénách po 15 letech ho nemuseli ani maskovat. Tomuto dílu dávám ODPAD!! Dávám 5* za díl Fear Itself S01E08 - Skin and Bones - KOST A KŮŽE - Viděl jsem 8 dílů a líbil se mi pouze ten první The Sacrifice. Až do teď. Shlédl jsem totiž KOST A KŮŽI a je to bomba! Napínavý film o tom, jak manžel se svými kamarády v zimě vydal na výpravu. Dlouho se nevraceli a tak si všichni mysleli, že jsou mrtví. On se ale vrátil, jiný, tělo jen kost a kůže...... avšak s ohromnou chutí po ....... (je nutné se na film kouknout a proto nebudu prozrazovat) . Ti co mají AXN SCI-FI doporučuji kouknout 1.1.2009 ve 23:00 hod a v 0:05 hod. Protože český dabing k tomuto filmu je excelentní! Dabér by opravdu měl za dabing obdržet Oscara, protože se opravdu do role vcítil tak, že z toho šla hrůza. Za tento díl dávám celku 5* - prostě mne ohromil. Je nutné ale vynechat díly 2 - 7 !!!!!

Poslední legie (2007)

Občas kouknu na historický film, ale tohle byla děsná nuda. A nebýt herečky Aishwarya Rai, kterou miluji, asi bych se na film ani nedodíval. Ona mne už učarovala ve filmu : "Královna koření". Je tak krásná orientální herečka....... ach ach ach....