Ten Největší (2007)

Davida Carradina k smrti nenavidim za jeho serialovou odpornost Kung-fu, ale jde videt, ze si i pres svuj nekonecne odusevnely vyraz ze sebe dokaze delat srandu. Naopak Roba Schneidera zacinam mit cim dal tim vice rad, nejen kvuli tomu ze si ze sebe srandu neprestava delat. Navic ma krasne znelou anglictinu, nechal bych ho namluvit nejednu ucebnici. Big Stan je zabavna komedie, ale pripada mi jako by si Rob ukrojil prilis velky krajic a rezie (stejne jako dlouhe hodinky na zinenkach) mu ubiraly na pridani plneho plynu, preci jenom rikate si, ze by se z pribehu dalo vyzdimat jeste o neco vice.Presto velka zabava se spoustou skvelych napadu.

Terminator Salvation (2009)

Pres vsechny, o facku si zadajici, klise (admiral, ktery nam pri prvnim setkanim s Connorem div neprozradi i krevni skupinu jeho babicky, pripadne transplantace srdce na konci, ktera ignoruje jakoukoliv spetku logiky (to je mi nahodicka ze mame oba dva stejny typ krve) jde o akcni zbesilost a laskominu, ktera prichazi po dlouhe dobe, kdy byla kina zaplavena budto prvomajovymi komediemi ci preemocovanymi dramaty. Zase se pro jednou muzeme bezmozkovite bavit, i kdyz priste prosim zapojit vice koule a i tu sedou kuru.

The Secret Life of the American Teenager (2008) (seriál) odpad!

Slovy Arnolda Jidáše Rimmera "Tohle je nejhorší ubulená limonáda, jakou jsem kdy musel přetrpět". Každý díl spolehlivě naplní tři tatrovky ubohostí a klišé.

Top Gear (1978) (pořad)

Humor trojice nema v oboru konkurenci. Jeremy Clarkson jakozto fasistycky moderator nema chybu. Navic se jedna o jednoho z nejuznavanejsich novinaru v Anglii. Roadtripy kdy zavodi auto s TGV, letadlem ci lodi jsou neuveritelne zabavne. Kam se hrabe cokoliv jineho. Nejlepsi auto.-moto-revue od dob Standy Dolejse a jeho sedeho kolegy.

Toy Story: Příběh hraček (1995)

Pixar timhle prvnim 3D celovecernakem odstartoval zcela novou eru filmu. Je uzasne jak se jim dari vydavat stale nove a porad maximalne kvalitni snimky. Pribeh hracek je jednim z nejlepsich animaku vsech dob. Nezalezi ze je mu uz 14 let, ani za 30 let nezestarne, zde se tvorila historie. Rozhodne doporucuju dokument Pixar Story.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Vsechno uz bylo receno. Ja se stejne nemohl pri sledovani zbavit pocitu trapnosti, ze opravdu sleduju bandu anglicky mluvicich mimozemstanu, v samochodovem prevleku, kterym jde para od huby. A na druhe strane vyhecovani soldieri strilici po nich konvencnimi zbranemi s vlasteneckym ksichtem na obliceji.

Tropická bouře (2008)

Obsazeni a trailer slibuje zabavu roku, jak uz to ale u tehhle vysokorozpoctovych bijaku (Ledove ostri, Tallagedas nights apod.] byva zustanou za ocekavanim a to je skoda. Dvakrat skoda, protoze Robert Downey uz tezko podruhe podstoupi plastickou operaci, vecna skoda ze se toho z jungle nevytahlo vice. Potencial byl ohromny, ale souperit se Zhavymi vysrely 2 bohuzel Tropic thunder nemuze. Charlie je treba prestat fetovat a dat se do prace.

Úhel pohledu (2008)

Ach ty konce...uz to vypadalo ze se to povede

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Prazdny a presto schopny upoutat pozornost. Predevsim zasluhou Travolty, kteremu to fuckovani jde naramne. Dlouho jsem ho nevidel takhle si roli uzit. Film je sam o sobe dost plytky, bez vetsi akce a napeti, presto nezklame, tedy az na ten zaver, ktery podtrhuje predchozi charakteristiku.