Griffinovi - Je to past! (2011) (epizoda)

Nejslabší z trojice parodií, snad se dočkáme i předělávky prvních tří novodobých dílů, potenciál rozkuchat zdechlinu je obrovský!

Hadi v letadle (2006) odpad!

Whooah had, ktery dokaze sezrat prumerneho americana? Tohle je vice nez film, tohle je zhovadila bestialita, obalena v trojobalu, vydavena osobnim trenerem Pavola Habery.

Hancock (2008)

Nevim proc bych mel byt zklaman. Od traileru je jasne oc v tomhle filmu pujde, o to vic potesi neocekavany zvrat v pulce filmu. Takhle by dle meho mel vypadat film o se svym osudem nespokojenym superhrdinou JIste jde o hollywoodsky popcorn proto se nemuzeme divit nevhodneho konce, i tak nemohu uz kvuli napadu hodnotit spatne a v porovnani s poslednimi dily Spidermana, Supermana a koneckoncu i Hellboye hraje tenhle kus na uplne jinou a libivejsi notu.

Hanebný pancharti (2009)

Poprvé chápu Tarantinovu režii a celý koncept přípravy velkého finále, ač se někomu mohou znát některé scény zbytečné, nebo zbytečně natažené, já křičel jen houšť. Bravo pane Magore, konečně jste mě potěšil!

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Oddychova komedie z prostredi americkeho klasickeho restaurantu. Personal se bavi drsnou hrou, pri ktere se jeden druheho snazi prekvapit holou prdeli. Celkem me prekvapuje hodnoceni lidi kolem, ja se bavil dobre, coz je taky duvod proc tenhle film vznikl. Zajimave, ze posledni dobou nevyslo moc filmu odehravajicich v prostredi hospody. Dokazal bych si klidne predstavit prichod vlny fast foodovych komedii ala American Pie.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Hellboy, dle meho, zkratka neni ten spravny superhero. Vsudypritomny ironicky pohled na situaci je urcite na miste, ale komedialni prvky vse dost degraduji. Navic druhy dil je vice fantastictejsi nez prvni cimz sklouzava k mnoha jinym titulum. Po graficke strance pekne, pribeh hlavne co se vedlejsich linii tyce je spis k smichu. A na dve hodiny akcniho casu byste te akce cekali prece jen vice.

Hledání Země Nezemě (2004)

Johnnyho Deppa mam hodne rad, ale me na tomhle filmu nejvice zaujal jediny zaber, nuzky vystrihujici recenzi divadelni hry z novin. Zvuk ktery tento cin doprovodil mi vnukl myslenku,jak dlouho jsem tuhle cinnost nevidel v zadnem filmu, kam se vsechny nuzky vytratily? Krom tehle casti jsem zustal cely film tak nejak nevtahnut do deje a ach ano krom nuzek me jeste zaujal hodne vymaknuty kostym psa. Depp umi zahrat cokoliv, ale neznamena to, ze by mel hrat v cemkoliv.

Hráči (1997) (seriál)

Skoda ze tenhle serial televizi profrcel jako vlak Hosticema. Hodne jsem se bavil nad vychytanymi dily.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Pet by bylo za me batoleci leta, tri z dob kdy jsem zacal pouzivat hlavkove zeli co mi vyrostlo mezi rameny.