Noe (2014)

Óda na to, že když Aronofsky zůstane u komornějších témat bude to jen a jen dobře. Tenhle styl mu nesedí a ani Russel tomu nepomůže.

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

S velkým očekáváním přicházející. S velkým zklamáním odcházející. Ale co jsem čekal. První díl podle tří komixů a druhý podle jednoho??? Nemusím být filmový superznalec abych poznal, že to bude průser. Každopádně vizuální zážitek, který ve mě tu stopu určitě zanechá.

Zátah 2 (2014)

Škoda, že se tvůrci málokdy drží nápadu, který se osvědčil a automaticky se snaží za každou cenu trumfnout předchozí snímek, který svým způsobem chybu neměl. Raid 2 je toho důkazem. Proč zbytečně komplikovaný příběh? Proč? Choreografie pořád fajn, ale pro příště alespoň zachovat stopáž.

Zátah: Vykoupení (2011)

Poctivá akční řežba, kdy nic neřešíte a s mísou chipsů sledujete dění. Jeden barák, pár poldů a hromada věcí připravených k likvidaci. Dokáže mi někdo říct, co víc potřebuje k akčnímu snímku??? Nedokáže. Zábava nad zábavu, která i kdejakému hollywoodskému snímku vykouří prdel.

Sousedi (2014) odpad!

Předem bych se chtěl omluvit za komentář a ze trochu porušuji pravidla. Přeci jen proto děláme ty testy a posíláme POMOvi komenty, aby nedocházelo k situacím, že se v komentáři budou objevovat hlouposti. Se vší úctou, bych oznámil pouze toto. PÍČOVINA.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Chápu, touha vydělat prachy je větší než vytvořit kvalitní snímek. Vzít slušný rozjezd a pěkně si s ním vytřít áčko. Přesně to se stalo. Nejenom, že zvýšení přístupnosti, způsobilo rapidní pokles filmové zábavy, ono i rádoby omlazení teamu bylo já škodu. Hned při první scéně, jsem si říkal jako parádu by Caesar nedělal s kulometem v jedničce a co udělal zde. Jedeme dál. Herci. Ani by nevadilo, že sem nikoho neznal, ale spíš to, že stáli za píču. Nevýrazní a nudní a buchtičku rozhodně ne. Maximálně na odložení přebytečné dávky genetických informací. No a finále bylo opravdu grandiózní. Opravdu dlouho se mi nestalo, že bych se modlil až snímek skončí. Proste trapas. Protivníci si nejdříve měli zkontrolovat, zda já hlavních nemají uzly a nebo špunty. Vše zle a mě mrzí, že slibnou oddychovku jako byli expandables nahradilo tohle hovno. Nechci tím říct, že jednička a dvojka byli bůhví co, ale bavil sem se. Tohle bylo k pláči a jedna hvězdička opravdu jenom z úcti. Když by to byl pouhopouhý akční film, s odpadem neváham.

Divergence (2014)

Už od první chvíle, kdy frajer hodí očko na ústřední čubičku, bylo jasný že snímek si hodí procházku do análních sfér. A taky že jo. Druhá půlka je už vyloženě komedie. Aspoň už vím že láska dokáže cokoliv. Tady chyběli už jen upíři a vlkodlaci, u kterych by si čtrnáctiletý pipinky mohli hladit rozkroky a bylo by to úplně mocinky fajn.

Dvojník (1984)

Já tě chápu Briane. Byl si mladej a ještě nezkušenej a každýmu se prostě stane, že šlápne vedle. No dobře zas tak mladej si nebyl a nezkušenej taky úplně ne. Vlastně si toho měl už na kontě měl dost. A lepšího Briane. Lepšího. A když už sme si to takhle pěkně vyjasnili, můžeš mi kámo říct, co to mělo kurva bejt?? První půlka tě jako baví a pak jako nápady dojdou?? Jak si to mám přebrat?? Nehledě na to, že jediný osobě, která stála za to ty dvě hodiny fakt obětovat si udělal další otvor. Nestačí ty tři??? Ale jo. Nemusela být tvůj tip. Chápu a nesoudim. Pro příště Briane. Promysli si to. Neúspěchej to a nebo se na podobný věci vyser. Každopádně kopání hrobu mě královsky pobavilo, jak dlouho nic. Jako z učebnice na výkop hrobu..

McVicar (1980)

...........za první půlku.

Hudební masakry (2013) (pořad)

Není co víc dodávat. Rozebírat nespokojenost místní csfd elity nemá smysl, pacz by stejně pořád udělali líp. Možná by to dotáhli i na stoprocentní hodnocení, ale to je buřt. Pana Konáše podporuju a nevidím jediný důvod, proč nedat plnej počet. Víceméně má pravdu a zatím se mi nestalo, že bych s něčím vyloženě nesouhlasil. Pořad má hlavu i patu, Konáš vystupuje rozumně a streamový formát se dá přežít.