Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Skvělí David Caruso. O něco slabší než CSI: Las Vegas.

Souboj Titánů (1981)

Přesto že jsem tenhle film viděl asi milionkrát, vždycky když ho dávaj v televizi tak se těším jak malej Jarda na Krackena.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Když kočka honí myš tak to zas až tak zábavný není ale když Tom pronásleduje Jerryho tak to je něco jinýho :)

Superman (1993) (seriál)

Superhrdinská hudba mého mládí. Po letech to vyzní celkem trapně ale Teri Hatcher je stejně kočka :)

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Strčte hlavu do prdele a uvidíte tam Ordinaci v růžové zahradě. Možná kdyby mi bylo tak o dvacet let víc.....

Mr. Bean (1990) (seriál)

Nesmrtelnej Mr.Bean je..........nesmrtelnej i po letech :)

Čarodějky (1998) (seriál)

První série s Shannen Doherty alias Brendou Volšovou dobrý, pak ale odezní do prázdnoty pocit něčeho novýho a stane se z toho přeplácaná nuda nuďoucí.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Všechno v tomhle seriáu taknějak drží pohromadě díky několika věcem: 1.) Hvězdná brána jako t(m)aková, 2.) Richard Dean Anderson a jeho smysl pro hůmor), 3.) Amanda Tapping (její inteligence a prsa). 4.) Technické hračičky, 5.) Zajimavé výlety.

Černá zmije - The Black Adder (1983) (série)

Excelentní Rowan Atkinson a jeho přihrávači. Kvalita se stupňuje pěkně od první série po čtvrtou. Černá zmije je moje nejoblíbenější postava Rowana Atkinsona. Skvělí černý hůmor, co víc si přát ?!