Hoří, má panenko (1967)

Neuvěřitelná sranda s herci neherci :))) a potlesk pro Miloše Formana.

Jericho (2006) (seriál)

Dobrej nápad ale chabé herecké výkony a sklouzávání do sraček dělá tenhle seriál jen průměrnou záležitostí.

Harold a Maude (1971)

Úžasný film který jsem si zamiloval díky skvělé hudbě Cat Stevense ale především kvůli dvou hlavních hrdinů, Harolda a Maude. Vztah který se později vyvine v lásku která i hory přenáší však ukončí smrt jednoho z nich. Film je skvěle natočen a a má v sobě hodně pozitivní energie. Závěrečnou scénu mám nejradši :)

Opustit Las Vegas (1995)

Velmi smutný a depresivní příběh muže ztraceného v láhvi alkoholu a ženy prodávající své tělo na ulici. Oba hlavní hrdinové odvádějí výbornou práci. Film na mně vždy působí velmi sugestivním dojmem, po kterém mám vždycky chuť na panáka a děvku :)

Amélie z Montmartru (2001)

Skvělá hudba Yanna Tiersena, skvělá Audrey Tautou, skvělá až magická barevnost filmu, rychlí spád a nápady dělají tenhle film nezapomenutelným romantickým unikátem který musí zlomit srdce i tomu největšímu bezcitovy na zemi :)

A co Bob? (1991)

Tenhle film prostě miluju a jak napsal Tom Hardy: jedna z komedií u kterých se až třískám smíchy. To je přesný. Murray a Dreyfuss jsou naprosto výborní. Velmi příjemný film který mi vždy udělá dobře.

Dr. House (2004) (seriál)

Vždy mě dostane svým sarkasmem a černým hůmorem.

Matrix (1999)

Stroje které zotročili lidstvo a využili jejich těla jako zdroje energie která jsou uvězněna ve virtuálním světě známém jako Matrix a který je nám důvěrně znám. Tak tohle všechno plus akční obal dělá z tohodle filmu jedno z nejúžasnějších sci-fi co jsem kdy viděl. Hned po shlédnutí filmu jsem si vzpomněl na Terminatora a na Skynet který měl s lidmi podobné úmysli.