Rogue One: Star Wars Story (2016)

Na Star Wars je to jiny. Jiny na Star Wars, takze je to stejny. Stejne byste to meli vsichni videt. Videt, slyset a napsat o tom smysluplny komentar. Komentare jsou precenovane. Precenena neni Felicity, vse se ji dari, jen nechapu, co v tom filmu dela tolik zen. Zeny a lode proste nejdou dohromady, jeste delaji debilni rozhodnuti. Rozhodnuti je to vase, ale na Star Wars je to proste jiny.

Sebevražedný oddíl (2016)

bez willa by to nemelo zadny smysl, bez margot by nebylo na co koukat. nema cenu se vyjadrovat k neexistujicimu pribehu. zklamanicko, ale stejne to nebyl spatny film. pardon zapomnela jsem na caru, tak davam treti hvezdicku.

Dokonalý svět (2010) (seriál)

jakozto desetileta divacka jsem si tento serialek mocinky vychutnala. libil se mi kazdy dil, aspon neco, co tu predtim nebylo. ted uz na nej ale nikdy radeji nepodivam, protoze bych zacala proklinat herce, tvurce, produkci a v neposledni rade sebe

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Kouzelnici maj zustat v Evrope, v Murice je pro ne stejne mista, jak pro imigranty. Smrdi tak cely film, vse, co se kvuli Amikum podelat muze, se podela. Eddie nejede takovy bomby, jak jsem cekala. Jeho poloslecna si sice nekdy vezme pekny pyzamko, ale je dlouho jsem nevidela zadnou tak debilne chladnou postavu - ne po strance fyzicke, nutno dodat. Jeho druha mrtva kdovico poloslecna je na jedno fotce, stejne prinuti slecnu c.1 brecet. Romance v tomto zpracovani totalne shorela. Knihu bych si rada precetla, ale film mi jednou stacil. Sadomaso bicujici maminku totiz nezachranila ani kvalitni spolecnost v kine.

Neon Demon (2016)

kratky popis filmu // bloncka si najde kámošku, kámošku, co se koupe v krvi panen, kámošku, co pozve své kámošky, aby si na bloncce pochutnaly a kámošku, co potom ojede její hrob // snaha o zachycení vývoje charakteru hlavní hrdinky, která přijede naivní a nevinná do super nového města, kde se jí vše daří a nakonec se z ní vyklube namyšlená a ještě naivnější pipina. bohužel to byla jenom snaha. žádná postava není sympatická po dobu delší než 30 minut, všichni primitvní tupci. film se snaží zaujmout, šokovat a ukázat hezké záběry. šokovaná jsem teda kurva byla z toho, jak někdo může něco tak debilního vůbec natočit. divim se, ze jsem při jedné z finálních scén nakonec nepoblila samozřejmě prázdné sedačky pode mnou. finanální scény tohohle filmu to je zase uplně jiná kategorie. když už si myslíte, že toho bylo fakt dost a zasloužíte si odejít a nechat titulky běžet bez vaší přítomnosti, přijde další scéna o ničem, vraždění, a další mrdky a další hnusy a po všech hnusech přijdou ještě kanibalistický blitky. rada pro příště: zjistěte si, že se vydáváte na experimentální projekt předtím, než koupíte lístky do kina

Pýcha a předsudek (2005)

JANE AUSTEN je prostě dokonalá a v porovnání s knihou, by se mohl začít nějaký producent stydět! Plochá Keira oslnila dostatečně a Matthew to nečekaně taky zvládl? Bohužel co se ostatních rolí týče a nejsem si jistá, zda Mr Bingley byl opravdu nejlepší choix. Co musím ocenit je závěrečné vyznání lásky, jelikož to je povedlo BRAVURNĚ a za něj se tedy žádný producent stydět nemusí. Koho chytí příběh, tak doporučuji přečíst knihu (pokud již tak bylo učiněno?!) a pak raději zůstat v představách literárního světa a necpat do toho hollywodské útlé hvězdičky

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Ne ne ne ne ne ne fakt se snažím, abych našla zalíbení 1* za efekty, kameru 1* za modelíny 1* za Furiosu a kostýmy ale všechny jsou v podstatě ze slušnosti a aby se neřeklo. NENÍ FILM pro patnáctky, co hledají pointu?! Neusnula jsem díky skvělé pizze v mé puse, svijanech a bleskách za plátnem// Filmový víkend 2015

Vincentův svět (2015)

Velmi příjemné překvapení, oddechová komedie, asi nemá smysl pro naprosto zabedněné, filmy neznající osoby // filmový víkend 2015