Čelisti (1975)

Tento díl je nejlepší že všech dílu Čelistí s oprvdu hrůzostrašnou atmosférou, kterou ještě umocňuje nejznámější hudba filmu. Doporučuji shlédnout!

Jurský park 3 (2001)

Jurský park 3 je z celé trilogie nejslabší , bohužel režisér doufal, že postačí název a divák si řekne, jaká to bude zajisté bomba...(všichni vzpomínáme na jedničku)ale to se zpletl...v dnešním světě plném efektů už nás dinošci nemohou překvapit...překvapil by nás leda tak dobrý příběh a ten jaksi chyběl . Ale i tak si tento díl 3 hvězdy zaslouží .

Bláznivá olympiáda (2005)

Musím říci, že jsem měl zprvu trochu obavu z tohoto filmu. Zesměšňování postižených mi opravdu nesedí, ovšem velmi mě překkvapilo, jak tvůrci dokázali naprosto skvěle ukázat, že mentální retardace neznamená hloupost. Ti lidé ukazují, že mají stejné touhy, zájmy, radosti i strasti jako "normální!". Osobně mohu tento film vřele doporučit. Pokud se chcete dobře pobavit a necítit se trapně, pak se určitě podívejte.

Next (2007)

Zápletka docela dobrá, člověk si ani nestačí uvědomit, jak je možné, že na něj vůbec asi tak tajné služby přišly a proč jim nedochází, že jde jen o ty 2 minuty... koukat se na to nechá, ba i občas děj mírně překvapí . U mně tento film nesklamal .

Superbad (2007)

Superbad , ve mě hodně zanechal! Ne, ale opravdu se mi moc líbil hlavně kvůli postavám, vtipům, které jsou sice vůlgární, ale třeskutě vtipné, ale hlavně kvůli celkovému vyznění! Film o přátelské lásce mezi dvěma kamarády, kde každého něco žere, ale ven to ventiluje v nevhodnou dobu! Fakt super!

Poslední dům nalevo (2009)

Je to fakt super thriller ale nejlepší byl až ten konec jak se všechno obrátilo k dobru a zabíjeli ty špatné a to fakt dost brutálně.

Zelené peklo (2003)

Zelené peklo v kterém hrají John Travolta a Samuel L. Jackson, ale to mu moc na kvalitě nepřidává. V jednom filmovém časopise jsem si o něm přečetl, že je tam zbytečně moc dějových zvratů. Je to pravda. V podstatě nic není, jak to vypadá, a když už to pak nějak vypadá, stejně to dopadne úplně jinak.

Most do země Terabithia (2007)

Kouzla a čáry tentokrát zanechte jen ve vlastní fantazii! Jestli někdo čeká jemnou a poetickou pohádku, pak zjistí, že film pro děti může mít i hořkou příchuť skutečného světa! Skrz tento film jsem si ale uvědomil, svět je takový, jak na něj pohlížíme. Tragédie, která se zde odehraje ještě více umocňuje zážitek rozporuplných emocí.Film zcela předčil moje očekávání!

Hledá se Nemo (2003)

Skvělý animovaný film . Příběh tohoto filmu byl výborný . Tento film není jenom pro děti , doporučuji všem k shlédnutí.

Vřískot (1996)

Když se tento film vezme tak pravidla žánru a udělá si z nich srandu je to vždycky přínos, na druhou stranu je pravda, že autoři vytvořili celou řadu nových klišé, které se dají parodovat.